Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel megettem 1 tábla...

Reggel megettem 1 tábla csokit. Hogy tegyem "jóvá"?

Figyelt kérdés

Meg fog jönni a menzeszem, és konkrétan megőrülök az édességért a nap minden percében..

Reggel megettem egy egész tábla mogyorós csokit.

Délelőtt még ettem 1 sajtos rudat (nem volt időm szendvicset csinálni ma, ez is kivételes alkalom - fél éve nem volt ilyen),

ebédre natúr csirkemellet és ettem salátával

vacsira meg 250 g zsírszegény túrót fogok és salátát. Ez így jó lesz? Vagy nagyon gáz?:S Még kb 40 kg-t kell leadnom..


Mozogni viszont még pár napig nem fogok tudni. Max biciklizni ha akkor nem fájok a sérülésem miatt, az viszont 40 v 60 perc lesz..


2011. márc. 22. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én is eszek néha, mint a ló, mégis fogyok.

Egy nap, nem gáz!

2011. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, csak szombaton is rengeteg szénhidrátot ettem, mert szülinapom volt..

Ha 2 hete nem ettem volna ilyeneket akkor nem agyalok rajta.. De így..

Ebben amúgy az a legszebb, hogy szinte utálom a csokit. :D

2011. márc. 22. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én is rohadtul kívánom:D Volt hogy bevertem két tábla diabetikus csokit xD Egyszerre:D (diabetikus=fruktózos szal mértékkel illene enni és nem tábla kéne legyen a mérték:DD)

De ez kb 2-3szor fordult elő velem az elmúlt 3 hónapban ennyit meg túléltem:) Nem vettem észre h mindent visszahíztam volna:D (szerencsére)

Volt hogy ilyenkor tornáztam utána egy izzasztót, bár gondolom sokat nem ért utólag de a lelkiismeretem egy picit tisztább lett:D

2011. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idáig küzdöttél... Most megérdemelsz egy kis csokit,főként ebben a kellemetlen időszakban. :) Nem gond, ne aggódj. :)
2011. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem se aggódj, csak lépj tovább és figyelj oda ezután. :) S nyugodtan iktass be - szerintem - néha ilyen "csokizásokat".
2012. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!