Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családi kutyának Leonbergit,...

Családi kutyának Leonbergit, Bordeaux i dogot vagy Cane Corso-t ajánlotok?

Figyelt kérdés

#Cane corso #leonbergi #Bordeaux i dog
2014. jan. 29. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó családi kutyának. A cane corso igényli a három közül a legtöbb mozgást, a másik kettő kevésbé.
2014. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2014. jan. 29. 13:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a Leonbergit mondanám, igazából azt a sorrendet, amit leírtál.
2014. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen családba? Mit tudnátok nyújtani a kutyának és mik az elvárásaitok? Hogy álltok a sok szőr kérdéséhez vagy a sok nyálhoz? Szerettek-e takarítani? :) Mi alapján szűkítettétek a kört pont erre a három fajtára?
2014. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a bordeauxi bejött két gyerekkel:)
2014. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy, inkább elmehetnél egy menhelyre...
2014. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért ez a 3 fajta között szeretnék dönteni mert olyan csodálatosak!Mind a háromban legjobban a természetük és a testfelépítésük tetszik!Olyan gyönyörűek!Nem olyan kis korcs mint a csivava!Ezek a kutyák méltóságteljesek!Tudnátok még hasonló kutyákat mondani?egyébként köszönöm!
2014. jan. 29. 14:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a leonbergi a legkezesebb, leginkább családi kutyának ajánlott.
2014. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pont azért kérdeztem a választási szempontokat, mert igaz, hogy csodálatos a természetük, de mégis egymástól különböző. Csak a családdal kell kedvesnek lennie, vagy idegenekkel, vendégekkel is? Meg aztán az se mindegy, hogy mennyire bírjátok a sok szőrt (akár ha a fésülést nézzük) vagy a sok nyálat. Nekem például a szőrrel nincs bajom, a nyállal viszont igen. Tudnátok-e kutyaiskolába járni, vagy nem? Ilyenekre gondoltam...
2014. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem illik mondani, hogy a csivava korcs. Az egy igen régi fajta, jóval régebbi mint a leonbergi vagy a bordeaux-i dog...

Másrészt vannak, akiknek az tetszik, nem szabad leszólni más fajtákat, sem mások ízlését. Ennyi erővel lehetne mondani, hogy a bordeaux-i dog meg inkább disznóra hasonlít.

2014. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!