Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Férges a kutyám! Elkaphattam...

Férges a kutyám! Elkaphattam tőle?

Figyelt kérdés

A kutyus hétvégén került hozzánk, az Illatos útról, ott kaptunk féreghajtó tablettát. Tegnap megette, reggel meg érdekes dolgot láttam a kakiban...Szerintem döglött féreg lehetett (nem sok, pár darab), de sehol nem találtam hasonló képet a neten...Mintha reszelt almát kapott volna és az lett volna benne (almát kapott ugyan egy falatot, de nem reszelve).

Aznap, amikor elhoztuk, akármennyire figyeltem, talán sikerült belenyalnia a számba, amikor fölvettem (rögtön köpködtem utána :/). Lehet tőle bajom...? Igyak kamilla teát, kakukkfüvet vagy mi?

Természetesen rendszeresen féreghajtózni fogom, meg másik doki is látta már (sintértelepes orvosnak amúgy se hiszek...) és jól van amúgy.


Ja és elég fosos a széklete, meg pukizik jó büdöseket, de a telepen valami undorító péppel etették őket, gyanítom az jön ki belőle apránként.



2014. jan. 29. 13:54
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:
Névtelennulla! Nem a ráguglizástól lesz hatásos a fokhagyma. Ráolvasást, kézrátételt is alkalmaztak évszázadokkal korábban is, az sem használ.
2014. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, kézrátételről kevesebb cikk van mint arról hogy a hagyma valóban hasznos a férgesség ellen...alap dolog, ha megkérdezed nagymamád valószínű tudni foglya.
2015. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Akiteki ***** válasza:

A nagymamám nem börtönőr, nem volt neki foglya.

Drága aranyos egyszerű nénike volt, aki remekül főzött, de halványlila dunsztja sem volt az orvostudományról. Ilyen ügyben az állatorvossal szoktam konzultálni, aki ezt tanulta.

2015. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!