Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium Medium Adult táp...

Brit Premium Medium Adult táp etetési leírása mennyire valós értékű?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlott adagok vannak. Lehet több,lehet kevesebb.
2014. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) És mennyivel többet vagy hogy? Nem szeretném hogy a kutyám éhezzen....honnan tudom, hogy az kevés neki?
2014. jan. 29. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig az ajánlott mennyiséggel kezdem. Ha azt látom hogy hízik csökkentem az adagot, ha fogyna akkor meg emelem valamennyivel. De nállunk a 20 kg-os kutyának pont jó volt az adag.
2014. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet! És te csak ezt a kaját adod neki?
2014. jan. 29. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég sokáig ezzel etettem, mást nem kapott mellé max télen csináltam egy kis zöldséglevest és azzal felöntöttem a tápot hogy kicsit meleg legyen. De az sem volt nagy dolog, 1 karalábé, 2-3 sárgarépe lereszelve, dinszteleve kis vízzel felönteve. Ez akár 4-5 napra is elég volt neki a tápra. Rendben volt az ajánlott mennyiség, jó volt a kondija is. Aztán ajánlották a nyers etetést, igy kiváncsiságból kipróbáltam. Nagyon szuper volt az eredmény, igy kb fél éve nem eszik már tápot csak nyers husit, csontot:-)
2014. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy kap hetente 2-3x csirke fejet vagy farhátat főzve a többi napokon meg tápot. 3 kutya van és abból a vizsla iszonyat válogatós....ha ott hagyja a kaját akkor a másik kettő megeszi és azok meg már gurulnak. Nem lehet felette órákig állni, hogy egyen. Ezért gondoltam a tápra mert azt (másik fajtát amit a lidl-ben vettem most hétvégén adult) falja és nincs aggodalom hogy a másik eszi meg.

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál és hogy leírtad a tapasztalatodat. Sokat segítettél! Szép estét!

2014. jan. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!