Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám nyakorvét nagyon...

Kiskutyám nyakorvét nagyon nehezen lehet kicsatolni! Lehet vele valamit csinálni hogy konnyen ki lehessen csatolni?

Figyelt kérdés
Még novésben van úgyhogy sokszor lekell róla szednem hogy állítsak rajta. Nagyon nehezen csatolható ki.. és tényleg nehezen mert csak úgy tudom hogy ha szétfeszítem a nyakorvet de szerencsétlen kutyát nem akarom megfojtani kozben.. Lehet valamit kezdeni vele vagy vegyek másikat?
2014. jan. 29. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig akarsz kutyát. Ha csak pár hétig, akkor jó ez is. Ha hosszútávra tervezel, akkor szerintem ne nyírd ki egy 500Ft-os nyakörv miatt.
2014. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
67%
A helyedben én beállítanám úgy a nyakörvet, hogy összecsatolt állapotban keresztül húzom a fején úgy, hogy visszafelé is akadálymentesen jöjjön le.
2014. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Firestorm ***** válasza:

Azzal az a baj,hogy könnyen kibújhat belőle és világgá mehet,ha nem behívható.


Én a helyedben vennék neki egy új minőségi nyakörvet,a mi nyakörveinkkel soha nem volt ilyen gond,bár egy ideje hámban sétálunk.

2014. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
48%
Igen az én ötletemmel tudni kell rátartani. A kérdező esetében valóban jobb a hám vagy egy speckó nyakörv.
2014. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Akiteki ***** válasza:
Szerencsétlen kutyán állandóan rajta van a nyakörv? Minek? Akkor adjuk rá, ha sétálni megyünk. Vegyél egy olyat, amit nem nehéz kinyitni, ennyire egyszerű.
2014. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát miből van a nyakörv? vagy milyen? linkelnéd? mert ha műanyag csatos, akkor nem túl sokat tudsz rajta segíteni, fémcsatosnál nekünk egy kis olajozás segített:P
2014. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs rajta nyakorv soha, most akarom hozzá szoktatni! De szerintem hámot veszek, az a legbiztosabb. Koszi a válaszokat mindenkit felpontoztam!
2014. jan. 29. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ne vegyél hámot, mert azzal csak megtanítod tökéletesen HÚZNI a kztyát.
2014. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

ne, hámot ne....mi azzal kezdtük, mert azt mondták az okosok, hogy a nyomottorrúaknak hám kell, azaz hogy csak azt lehet használni...és a 12 kilós kutyám úgy rángatott mint egy husky...


átálltunk nyakörvre, semmi baja az ég világon, és meseszépen közlekedünk...


a hám megtanítja húzni, a nyakörv sokkal jobb!

2014. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyakörvet vegyél. De egyszerűen próbáld ki a boltban, mielőtt megveszed. Vannak teljesen normális nyakörvek, amiket nem ilyen nehéz kicsatolni.
2014. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!