Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fajtájukra lennék kíváncsi?...

A fajtájukra lennék kíváncsi? Illetve hogy mikortól érdemes elszakítani egy kutyust az anyjától, és mi az ami már késő. (többi lent)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ez a kettő kutyus milyen keverék lehet ?:)



2014. jan. 29. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán valamilyen beagle-német juhász féleség, de szerintem más is van bennük.


8 hetesen lehet leghamarabb elválasztani az anyjától és a tesóitól. Legkésőbb? Az szinte mindegy, de 8 hetes koruktól kezdve minél hamarabb, annál jobb.

2014. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A 11-12 hetes az már késő vagy ugyan olyan könnyen tud majd tanulni.?
2014. jan. 29. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő! Ugyanolyan könnyen tanul és ha az anyja jól nevelt kutya akkor a kölyöknek még több ideje volt mellette szocializálódni, ami nagyon jó.
2014. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nincs későn,csak túl korán.
2014. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem,akkor 8hetes előtt még nem szabad :)köszönöm, mentek a zöldek
2014. jan. 29. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 9-12 hét között ideális elhozni egy kölyköt. Azt mondják, szigorúan legalább 8 hétig az anyjuk mellett kellene legyenek a kölykök, de jobb, ha kicsit tovább is maradnak a "kutyaszocializáció" szempontjából.

Sok lelkiismeretes tenyesztő 9 hetes kor után adja csak a kölyköket.

2014. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 11 hetesen hoztam el a kutyámat. Addigra az anyja megtanította neki a korlátozott harapást, és még egy csomó mindent. Nyugis, kiegyensúlyozott kiskutya volt és az is maradt. Nem gond az ha tovább neveli az anyja hid el, sőt sok mindent tanúl, szocializálódik.
2014. jan. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyuék 12 hetesen hozták el a vizslájukat, első éjszakát átakudta, a kocsiban hang nélkül az ölemben aludt, nagyjából szobatiszta volt, és már gátolt harapása volt. Ha egyszer kölyökkutyám lesz, min. 9 hetesen hozom őt el.
2014. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]

ez a kutya kb mekkorára nőhet meg ?

2014. jan. 31. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem közepes méretűek lesznek, olyan 20-25 kg körüliek. Bár ebben a korban ezt nehéz megállapítani, főleg képről.
2014. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!