Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes megvenni kutyának a...

Érdemes megvenni kutyának a logikai játékot?

Figyelt kérdés
Láttam múltkor a fressnapfban ilyeneket, de nem tudom érdemes lenne-e megvenni. Múltkor vettem neki egy kong játékot, az volt ráírva hogy kettes szint, hát kb, azonnal rájött hogyan tudja belőle kiszedni a falatokat szóval nem igazán köti le. ezért gondolkodom még a többi játékon.
2014. jan. 20. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a kutyáknak valók túl könnyűek neki, akkor jöhetnek a kisgyerekek számára készültek. :)
2014. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezen én is nagyon gondolkozok, mert van egy csomó ami nagyon tetszik, csak az a baj hogy egy idő utána a kutyus rájön hogy hogyan is működik, úgy meg már nem jelent neki kihívást
2014. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Egyszer megtanulja, hogy kell kiszedni belőle a kaját és utána már nem fogja lefárasztani.
2014. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, ami ilyen tologatós, hogy el lehet benne rejteni a kaját és a kutya a fedőkorongok tologatásával megkeresi, azt mi nagyon szeretjük! Mondjuk a kutyát nem különösebben fárasztja le, de a gyerekeket fejleszti. Úgy használjuk, hogy a gyerekek elrejtik benne a jutalom falatot és a kutya megkeresi, amit a gyerekek nagyon élveznek.
2014. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk is először tényleg jó móka volt, akkor vagy 20 percig tényleg törte a fejét, hogy mit kell csinálni, de utána mechanikusan megy már az egész, nem olyan izgalmas. Ezért az egy alkalomért megvenni... Esetleg vaterán?...
2014. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor ahogy gondoltam, nincs értelme megvenni. Valószínűleg nálunk is egy alkalomig tartana.
2014. jan. 20. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont karácsonyra vettem a kutyusomnak ilyen interaktív játékot. Egyik felén 7 db fabábu alá kell rejteni a jutifalatot, és azt fel kell döntenie, vagy emelnie, a másik felén pedig korongokat kell arrébb tolnia. Két-három alkalom után rájött az emelgetősre, a tologatóshoz azért több idő kellett. Nagyon élvezi, minden nap játszunk vele. Persze hamar rájött a technikájára, de fel lehet azzal dobni, hogy nem rejtesz mindenhova jutifalatot, meg parancsszavakat kapcsolsz hozzá pl. fogd, told, és te mutatod meg, melyiket mozgassa, csak akkor nyúlhat hozzá, ha engeded stb. Hülyeség, hogy egy-két alkalom után megunja, én most tartok ott, hogy majd jön a klikker és a parancsszavak, mert már nagyon megy neki. Olyan kutyát meg még nem láttam, aki a jutifalat illatára ne indulna be, hanem unottan elfordulna a játéktól. Szerintem vegyél! Esetleg keress használtan, úgy biztos olcsóbb!

Nekünk ilyen van, szerintem nem olyan drága, mint pl. Fressnapf-ban:

[link]

Nekem egyébként törpe uszkárom van, ez a fajta különösen igényli az agyi fárasztás, és ez a játék erre tökéletesen alkalmas. :)

2014. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!