Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel lehet jelenteni egy...

Fel lehet jelenteni egy allatorvost azert mert 3 het mulva ra ad idopontot egy kolyokkutya (! ) Oltasara? Falurol van szo. O raadasul a korzeti allatorvos Tehet ilyet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Körzeti állatorvoshoz időpont? Vidd oda, és kész.

Egyébként nem hiszem, hogy törvénybeütköző, ha tele van az időbeosztása, nem életmentő kezelést utasított el, és abban sem hiszek, hogy minden kis kellemetlenségre fel kellene jelentgetni mindenkit.

2014. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Mire mész vele, ha feljelented az egyetlen környékbeli állatorvosotokat?
2014. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Gondolhatod, hogy nem jókedvéből ad olyan sokára időpontot. Ennyi erővel az egészségügyben is lehetne jelentgetni minden nap. Pl egy csípőprotézis műtét nem egyszer 1-1.5 évet(!) kell várni. De persze, nyugodtan jelentgess fel, az majd megold mindent (szarkazmus off)...
2014. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nehezen hiszem el ezt a történetet. Ha be akarok oltatni egy kutyát, akkor fogom és elviszem rendelési időben, kivárom a soromat és a doki beoltja. Ennyi.
2014. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg arra nem gondoltál kedves kérdező, hogy addig az időpontig ő is be van táblázva?
2014. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nincs rendelesi ido telefonalsz idopontot ad ennyi..

A kerdesem lenyege az volt h korzeti allatorvos megcsinalhatja e ezt h nincs rendelesi ido csak idopont keresesdi es nem azert mert annyi "betege" lenne hanem mert masodallasa van becsbe..

2014. jan. 30. 09:03
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen. És mivel kismillió állatorvos van az országan, ezért ne legyél már életképtelen, keress egy másikat.
2014. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Mi az hogy nincs rendelési idő? Minden állatorvosnak van rendelési ideje. Inkább csak te nem tudod mikor van neki.


Amúgy teljesen fölösleges feljelentgetni. Neked legyen már több eszed és ne egy lódoktorhoz vidd a kutyád, hanem olyanhoz, aki rendelőben dolgozik. Kiskutya be a hordozóba, buszra szállsz vele, bemész a rendelőbe, kivárod a sorod és ennyi. Nem nagy varázslat.

2014. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is egyszerűen vidd máshová. Én nem is értem ezt a körzeti állatorvos dolgot. Azt sem tudom, hogy van-e a környékünkön ilyen. Kinéztem egy állatorvost a neten, aki szimpatikus volt, honlapja van árakkal, és oda vittem a kutyáimat. Csak van valami város a környéketeken, ahol van állatorvos.
2014. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Helyzet h nem rolam van szo en gyori vagyok ugyanahhoz az orvoshoz jarunk a kutyaimmal evek ota, akirol szo van o nem hajlando mashoz vinni a kutyat holott en fek is ajanlottam h elmegyek erte kocsival es elhozom gyorbe ingyen. Nem kellett a segitseg azota elvettek tole a kiskutyat veszelyeztetes miatt viszont rokona a korzetis allatorvos igy fedezhette azzal h nem tudott adni idopontot ugyanis eljaras indult az illeto ellen. Ezert voltam arra kivancsi h ilyen van e tehet e ilyet az allatorvos h o a korzetis meg sincs rendelesi ido ( aki nem hiszi meg is nezheti kossuth l. U. Per kivan irva az ajtora is illm googleba is meglehet nezni..)
2014. jan. 30. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!