Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kölyökkutyám...

Mit tegyek, ha a kölyökkutyám (4 hónapos) éjjel is pisil, annak ellenére, hogy rendszeresen sétáltatom? Ez aggodalomra ad okot vagy sem?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet rossz rendszerben van sétáltatva,vagy este van előtte még víz.
2014. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kangaxx ***** válasza:
Szimplán annyi az oka, hogy még nem tudja visszatartani. Egyes kutyák kb. 1 éves korukra érik el a szobatisztaságot, szóval nyugi.
2014. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondunk. Mindent betartok, mégis bepisil. Majd segíteni fog nektek is amikor 6 hónapos korától, csak napi kétszer kap enni. Akkor kevesebb lesz a pisi is, kaki is. Jobban tudod szabályozni a sétákkal.


Egyébként pedig ne aggódj. Nekem nagytestűm van, ők eleve később érnek fizikailag. Próbáld meg napi 5-6x kivinni, este mielőtt lefekszel, és egyből amikor felkelsz.

2014. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket.Reggel korulbelul hanykor kell levinni?
2014. jan. 3. 14:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent ejszakara nem kap vizet.
2014. jan. 3. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Este én még 11 kor is lementem vele egy gyors pisire, plusz reggel keltem 5-6 körül. Ha sokáig fenn voltunk akkor volt hogy 12-2 között is még felébresztettem és levittem pisilni. Reggel meg minél korábban. Egy idő után ár kibírta éjszaka.
2014. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
11kor en is leviszem,reggel meg 8 korul,es mivel hamarosan kezdodik az iskola meg korabban fogom levinni.
2014. jan. 3. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha felkelt, evett, játszott mindig vidd le.


Mi is este 10-11 körül levisszük, aztán fél 5kor, mert én korán járok dolgozni. Utána ő 14-ig egyedül van, de akkor viszont elmegyünk egy nagy sétára, 1,5-2 órásra. Aztán este 18-19 körül még egy pisiséta, és végül a késő esti.

2014. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nádszálkisasszony ***** válasza:
4 hónaposan az enyém is bepisilt, azóta megért rá fejben is! Türelem és ne felejsd, hogy erről nem tehet!:)
2014. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ha éjjel mindig ugyanarra a helyre jár vissza,pedig mindig gondosan fel van mosva mosószeres vízzel,az baj-e?
2014. jan. 3. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!