Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amstaff vagy a bullterrier...

Az amstaff vagy a bullterrier makacsabb alapvetően?

Figyelt kérdés
tudom, hogy kutyafüggő, és nem is ez dönt majd fajtaválasztásnál, elvégre már volt egy kutyám ezek közül. csak kíváncsi vagyok, mire kell számítani.
2014. jan. 30. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
* makacsabb, mozgékonyabb, több mozgást igénylő
2014. jan. 30. 13:51
 2/6 Firestorm ***** válasza:
100%

A bullterrier makacsabb.

Viszont úgy gondolom az amstaff kissé mozgékonyabb.

2014. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld pacsi.
2014. jan. 30. 14:10
 4/6 sippara ***** válasza:
84%
A bullterrier nem makacsabb, csak bullterrier. Az amstaff olyan gazdinak való, aki kemény kézzel, következetesen tudja nevelni, a bullterrier pedig olyannak, aki belül maga is bullterrier - mindenki más garantáltan megőrül legkésőbb a kutya két éves korára :D
2014. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sippara, ez tetszett. :)

akkor egy "humoros" gazdának jó lenne a bullterrier?

2014. jan. 30. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen és olyannak, aki nem vár vasfegyelmet és elfogadja, hogy a kutyája autista..cserébe tényleg nagyon szórakoztató. sokszor egy lapon emlegetik a két kutyát, de szerintem azon kívül, hogy mindkettő mellé kemény, határozott gazda kell és sok energiabefektetés, meg persze hajlamosak dominanciára meg kutyázásra, a személyiségük teljesen más. azonos energiabefektetéssel (ha nem rontod el a nevelést), egy amstaffból szerintem sokkal egyszerűbben varázsolsz engedelmes kutyát.
2014. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!