Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék...

Szerintetek milyen keverék kutyám van? Milyen fajta lehetett az apuka, anyuka?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 31. 09:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
Olyan a farkincája mint az alaszkai malamutnak. :) Bár nem hasonlít alaszkai malamutra, csak a farkincája.Német juhász keverék lehet. :)
2014. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11! nagyon köszönöm a javítást! Örök hála!
2014. febr. 1. 15:38
 13/24 A kérdező kommentje:
Levettem a kérdést véletlenül a figyelt kérdéseimből. Az én kutyuskám. Zizinek hívják! Az állatorvos is tacsi- csivava keverékre gondolt!
2014. febr. 1. 15:41
 14/24 anonim ***** válasza:
Tacsi, welsh corgi, németjuhász :)
2014. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
szerintem is tacsi csivava (a feje hasonlít nj-ra, de ez csak véletlen lehet)
2014. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
elsőre olyan németjuhászra emlékeztet a feje,és valami tacsival keresztezve.Mindenesetre jó kombó :)
2014. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%
felmenoleg nagyon sokaig korcsot talalnal a csaladfajaban az latszik a farkan es a farkaskormin de a tacsko mindenkepp van benne es nemetjuhasz is lehetseges az az orrarol latszik a melkasa utal egy drotszorure is valahol
2014. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%

padavan_wulfy: Annyira nem szeretem, ha a keveréket korcsnak hívják... Szerintem undorító és lenéző is :/


A kérdésre válaszolva szerintem nagyon szép kutyus, imádnivaló lehet, tényleg németjuhászos a teste, de kicsi termetéhez illik a csivava, meg a tacskó is :) A farka meg északi fajtákra jellemző ugye(husky, malamut...), de nagyon kicsi az esélye, hogy az is van benne, max akkor lehetséges, hogyha az apuka/anyuka vérében is csörgedezett az északi vonal... :)

2014. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Linduli ***** válasza:
Szerimtem nagyon hasonlít a német juhászra és mintha lenne benne wels corgi is. De persze az is megeshet, hogy az anyja vagy az apja sem voltak fajtiszták.
2014. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 vica226 ***** válasza:
Szerintem van benne egy kicsi spicc is a farkincáját tekintve
2014. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!