Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ötletetek arra, hogyan...

Van ötletetek arra, hogyan lehetne megfürdetni egy hosszú szőrű, közepes méretű fajtát bent a lakásban úgy, hogy csak zuhanyzó van, kád nincs?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen az új házunkban kád, csak zuhanyzó fülke, az is a kisebb méretben, nem fér bele a kutya. Van ötletetek hogyan tudnám megfürdetni? Kértem kölcsön babafürdető műanyag kádat, de az túl kicsi neki, szerintem ha folyatnám rá a vizet, menne mindenhova, csak a kiskádba nem...

Kozmetikushoz nem szeretném vinni, mert azért nem szeretnék fizetni tízezreket, hogy valaki helyettem megfürdesse.



2014. jan. 31. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kozmetikusnál, hacsak fürdetés van, ha drágán is dolgozik megúszod kb 3000ből.

Ha máshogy nem megy csak kozmetikus marad.

Illetve, ő meg s szárítja úgy, hogy ne fázzon meg a hidegben.

2014. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig is én fürdettem, kiállításra én készítettem fel, csak akkor még a régi házban volt kád...addig amíg nem újítjuk fel a fürdőszobát, ki kéne találni valamit, mert kiállításra menni fogunk. Sajnos tuti biztos, hogy 3000 Ft-ból nem jönne ki a kozmetikus, 10 éve is 6000 ft-ot kértek vidéken egy fürdetés-szárításért.
2014. jan. 31. 11:41
 3/12 sippara ***** válasza:
Valahogy begyömöszölöd a kutyát a zuhanyfülkébe, bezárod a fürdőszobaajtót, megfürdeted és felmosol :D ha tényleg egyáltalán nem fér be a fülkébe, én vennék egy nagyobb műanyag lavórt, legrosszabb esetben növényeknek való nagy műanyag ládát és abban próbálkoznék
2014. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 sippara ***** válasza:
Közben eszembe jutott, hogy vannak olyan szállítóboxok, amiknek az alja egy viszonylag magas peremű műanyag láda, ha egy olyat kölcsön tudnál kérni valahonnan, az tuti megfelelne a célnak :)
2014. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Firestorm ***** válasza:

Mekkora az a közepes méretű kutya?

Nekem staff és pit keverékem van,ami közepesnek minősül a maga 51 cm-vel.

Nekünk is zuhanyzó kabinunk van és belefér.

Csak a látszat kedvéért beraktam a zuhanyzóba.


[link]


[link]

2014. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Klauuu válasza:
0%

Nekünk magyar vizslánk volt ( szerintem az se számit olyan nagy testűnek) nálunk van kád de lehetetlenség volt beletenni a kaja után se ment bele ha meg felemeltük hogy beletesszük elkezdett morogni .Mi is panelban lakunk , lehet viccesnek hangzik de az egyetlen megoldás az volt hogy nyáron a 40 fokba levittük az utcára vizes palackokkal meg fürdetőhabbal együtt a házunk környékén ahol nem igazán láttál lemostuk vele , ugy már tűrte , aztán megtöröltük ,és megvolt a fürdetés :D

Mondjuk ha télen vagy nem olyan jo időben van a kiállitás ahová viszed vagy szégyellős vagy lent lemosni ugymond akkor nemtudom . Mi bevállaltuk xd

2014. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

55 cm a marmagassága és iszonyú bundája van. De majd kipróbálom mennyire lehet betuszkolni a zuhanyfülkébe. Kiállításig még szétnézek, hátha lehetne kapni nagyobb méretű műanyag kádat, valahogy muszáj lesz megfürdetni. :)

Ha nyár lenne én is simán kivinném az udvarra. :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 31. 13:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is staffink van marmagasságát nem tudom, de 28 kg szóval nem egy csöpp leány, és simán zuhanyzóban fürdetem. Próbáltátok berakni a zuhanyzóba, vagy csak ránézésre mondod, hogy nem fér el?
2014. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltuk, csak ránézésre mondtam, de a hétvégén belepasszintom, hátha igazatok van és kibírna ott egy negyed órát amíg gyorsan megfürdik.
2014. jan. 31. 13:22
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülye tipp, deeee gyerek kismedence? a műanyagra gondolok, nekünk kiskorunkban volt, homokozónak használtuk, tehát pereme is van...homokozó medence:) én egy olyat szereznék be és abban fürdetném zárt ajtók mögött:P
2014. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!