Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek skót juhásza?

Van valakinek skót juhásza?

Figyelt kérdés
Hogy hívják? Milyen fajta? Szeretnék mindent tudni róluk!

2014. jan. 19. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Milyen fajta=Milyen a fajta.
2014. jan. 19. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Mandulának hívják, 2 éves, gold-sable. Mire vagy kíváncsi?
2014. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Arra,hogy nem lesz baja,ha egész nyáron,szinte végig vele vagyok,foglalkozok vele,de hétköznap,lehet hogy csak 1 órát érnék rá(ritkán)?Minden szombatot,egy minimum 5 órás foglalkozás,és vasárnap magammal vinném a lovardába,hogy játszhassak vele? (Apukám fogná,amíg lovagolok,összesen 1 órát,de előtte és utána,én lennék vele) És ha tanulok,akkor mellémbújik? (Én ilyenkor gyorsabban végzek,ha valaki van velem közben,akár apa,akár a tengerimalacaim,csak azok egy idő után bepisilnek)

Eddig amit olvastam róla,azt mondanám,hogy ő álmaim kutyája. Majd nyáron kapok egy kiskutyát,tehát még nincs meg. Ja ,és biciklizni lehet vele? Mert akkor magammal tudnám vinni,amikor a barátaimmal biciklitúrázunk :)

2014. jan. 20. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem skótom van, a legjobb kutyák a világon. Szerintem elég lenne neki annyi foglalkozás, amit leírtál, ha minden nap leviszed 1 órát sétálni és egy kicsit tanítgatnád, játszanál vele otthon akkor teljesen jól fogja magát érezni. Ha séta van vagy játék akkor pörögnek, de otthon nagyon nyugodtak, nem akaratosak, nem tolakodóak, ha azt látják, hogy a gazdi most nem velük akar foglalkozni, akkor nyugodtan elfekszenek. Tapasztalatból tudom, hogy nagyon jó tanulótársak.
2014. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. jan. 21. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem skótom volt . Imádom, imádtam .
2015. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!