Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kiskutyát...

Hogyan lehet a kiskutyát leszoktatni a cipők rágásáról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
csinálj úgy egy cipővel, mintha játékra hívnád. ha utána kap, finoman csapj vele az orrára. addig ismételd ezt, amíg rá nem jön, azaz amíg kapható a cipővel való játékra.
2009. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy szoktattam le róla hogy vettem neki műcsontot.Ameddig az kitartott nem bántotta a cipőket,folyamatosan vehettem neki.Most már 2 éves nem kell neki annyi csont és a cipőt is akkor viszi ha figyelemre vágyik.
2009. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kutyám még csak 3 hónapos és papucsmániás. A cipőkből csak a fűző érdekli. Amikor megpróbálta elvinni valamelyikünk papucsát, erélyesen rászoltunk. Ilyenkor elengedte és otthagyta. Legközelebb megint egy határozott NEM és nem bántotta tovább. Ez kb 1 hétig tartott. Azóta elmegy a papucsok mellett, nem érdekli. Sajnos a fűzők, a pertlik, a különböző madzagok annyira érdekesek, hogy arról még nem sikerült "lebeszélni"
2009. dec. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni pár 100Ft-ért gumi cipőket az is megoldás lehet. Na meg tudom, hogy macera, de el kell előle rakni cipősszekrénybe!!! De ha mondjuk van időd akkor figyeld meg és ha látod, hogy rágja koppints az orrára egy kicsit (nem fáj neki), de azért érzi, hogy nem szabad. Ezt egyszer-kétszer megcsinálod és megtanulja. Az nem lehet, hogy éhes? Vagy rendszeresen csinálja?
2009. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megérteted a kutyával, hogy amely holmidat nem akarod, azt nem is szagolhatja. Ezt pedig annál könnyebb, minél jobban hasonlít ahhoz, ahogyan egy másik kutya jelezné számára: kutyáknál nincsenek hosszas monológok, vagy tegnapelőtt történt dolgok másik fejéhez vágása: minden jelenidejű, azonnali.
2009. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!