Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agyrászkódásba bele halhat a...

Agyrászkódásba bele halhat a kiskutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Agyrázkódást kapott a kis chivava kis kutyam már volt kint az orvos kapott szteroidot. Nagyon féltem mert 7hetes kutyáról van szó! Most itt fekszem vele az egyba már 4x hányt és az elején bojongott, de most fekszik és sirdogál. Nem nagyon figyel semmire ha a füléhez érek megrázza a fejét, ha fel emelem akkor tartja magától a fejét. Szóval túl éli?? :( Köszönöm a válaszokat előre!



2014. jan. 31. 23:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem értitek hogy már hívtam őket? Sőt a doki is hívott valakit!!! És el monta ugyan ezt hogy ne mozgassam sötét szoba és alvás!!! Gondolod hogy nem emelem meg a kagylót??? Jézusom! Értelmetlen a további beszélgetés!
2014. febr. 1. 00:28
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


nekem 5 percembe telt...


remélem a kutyus túléli

2014. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Hol mondtad? Nekem nem tűnt fel, a gondolatolvasásra meg még gyúrnom kell egy kicsit :)
2014. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

na, még 3-szor elolvastam újból a válaszaidat, és sehol nem írtad... :)

kezdem úgy érezni, ez a kérdés is kamu

2014. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Én csak a kutyát sajnálom :( Főleg, hogy 7 hetesen még mama mellett lenne a helye.. Ha kutyára sajnáltad a pénzt, akkor orvosra is fogod.. ezért következtetünk arra, hogy nem emelted fel a kagylót. De nem baj, cukcsi az a lényeg. Jobbulást neki..
2014. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%
Amit a dok csinál,nem profi munka,csak valamiféle megoldás arra a helyzetre,hogy nem viszed állatkórházba.Ha csak fekszik és nyöszög,nem jó jel,simán lehet olyan agyi nyomásfokozódása,vagy agyvérzése,amibe kórházi kezelés nélkül belehal,vagy maradandó károsodása lesz.Szóval, traumatológiai ellátást igényel.Ha nem,akkor a jószerencse.Van tökegközlekedés,meg a Lehel úti állatkórház.Vagy csak hívd fel őket,mit javasolnak.
2014. febr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
ugyan nem vagyok fajtaszakrétő, de ugy olvastam, hogy elég sok csivavának nyitott a kutacsa, ami a mai standard szerint már elég nagy hibának számit. Gondolom ezért lett egy sima elesésből ekkora gebasz. Már ha ez a probléma áll fent. mellesleg 7 hetesen még igencsak az anyja mellett van a helye. Azt, hogy túléli-e mi biztos nem tudjuk neked megmondani, kövesd az orvos utasitását, meg imátkozhatsz is közben.
2014. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%
Na hogy van a kutya? Csak egy jó tanács, ne engedd az ágyban aludni, onnan is könnyen leeshet, de ha nem is esik le egy ágyról való leugrásnál is megsérülhet ilyen picin.
2014. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!