Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felesleges neki a ruha?

Felesleges neki a ruha?

Figyelt kérdés
Van egy három és fél hónapos spánielem bent lakik a házban. Miután megkapta az oltásokat és mehettünk sétálni, láttam hogy reszket a kutya úgyhogy vettem neki ruhát amiben tök jól elvan. Erre az egyik ismerősöm totál leszólt, hogy a spániel vadász kutya és tök felesleges neki... Én ezt értem, de ő kicsi és még rövid a szőre rádásul amúgy is házban lakik... szerintetek?
2014. febr. 1. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én ebben az időben mivel kölyök és még pici,rövidszőrű ráadnám,de lehet,hogy jövőre már nem fog kelleni. Ne hallgass a kekeckedőkre,te ismered a kutyát! ha jó neki,akkor kit érdekel más véleménye?
2014. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
a 10 hetes dobermann kiskutyáim ruha nélkül rohangálnak kint, és sétakor sincs rajtuk. Amelyik kutya mozog az nem fázik. És ha jól gondolom a spaninak kicsit hosszabb a szőre. De te tudod, én inkább mozgatnám, játszanék vele.
2014. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is spánielem van, első évben adtam rá ruhát mert még rövid volt a szőre, de a következő évben már nem kellett, mert megnőtt a szőre. Szerintem ne hallgass az ismerősödre, ha fázik nyugodtan adj rá ruhát, jobb mintha megfázna. Én egyébként az esőkabátokat ajánlom, azt a mai napig ráadom hóban/esőben pedig már 6 éves a kutyám. :)
2014. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 éves westiem van, és adok rá ruhát ha nagyon hideg van, vagy ha esik az eső. És nagy ívben teszek rá, ki mit mondd. Nem szeretném, ha beteg lenne! Ha ilyen kemény telek vannak, mint most is, add rá, nem számít, mennyi idős a kutyád. Az a fontos, hogy ne legyen beteg, nem igaz? :)
2014. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fázik adj rá kabátot. Ahogy az emberek közt is van fázósabb, úgy a kutyák közt is szerintem. Nekünk a vizslánk nyáron a Balatonban reszketett pedig labdáztunk, sokat úszott. Most a 3órás sétánk alatt sem fázik kabát nélkül. Kutyája válogatja. Magasról tegyél az ilyen véleményekre. (Ha azt mondaná valaki nem való ez a vadászkutya a lakába kitennéd a szűrét???)
2014. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A te kutyád, ha úgy látod, hogy kell neki, akkor adsz rá és kész, nem kell foglalkozni vele ki mit mond. Én úgy vagyok vele, hogy mindenki el tudja dönteni kell-e a kutyájának ruha, másnak meg nincs köze hozzá, persze, ha mondjuk egy huskyt látnék ruhában, biztos fognám a fejem :D
2014. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!