Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg felesleges itt bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felesleges itt bármi féle gyúrás, parfüm, jó ruha, ha kopasz vagy, alacsony vagy (170 alatti) és nem vagy vonzó arcú?

Figyelt kérdés
Mert mindig megy az áltatás, hogy kezdj el gyúrni. Hát sok ismerősöm volt így, hogy se előtte, se kigyúrtság utána nulla sikere nem volt a csajoknál, csakúgy mint jó öltözet ide vagy oda. Amikor meg a lányok mondják, hogy legyél, kedves, okos, humoros, rendes akkor ugye nem nem minden pasira vonatkozik, hanem kiváltképpen azokra, akik bejönnek a lányoknak (vagy a kommentelő lánynak)külsőre (főképpen arcra)?
2012. nov. 25. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát, az alacsonyság az tényleg kényes téma. Én nem vagyok a megszokott sztereotípiák híve, de sok lány nem jönne össze nála kisebb sráccal...:S
2012. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha nem magadért, és a saját örömödért csinálod akkor teljesen felesleges. Ez nem mérvadó abban, hogy lesz-e nőd, vagy nem. Ha pedig csak emiatt lenne, az olyan is lenne..
2012. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak mindig azzal jönnek ezen az oldalon a csajok, hogy van mindnek egy rakat 165 körüli ronda pasi ismerőse, és mindnek bitang gyönyörű csaja van. Akkor én miért nem látom az ilyneket? Bújkálnak?
2012. nov. 25. 21:16
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek abban, hogy felelj meg magadnak és akkor a csajoknak is meg fogsz felelni. Az sokakkal összetettebb. Túl kényes dolog.
2012. nov. 25. 21:17
 5/20 anonim ***** válasza:

Nézd én 185cm magas vagyok, 75kg, szokták mondani a csajok, hogy helyes vagyok de ez nagyon kevés a sikerhez. Sajnos nem vagyok szórakoztató, nincs jó szövegem és hosszú kapcsolatba nem engem akarnak a lányok.

Úgyhogy én azt mondom, hogy ha nem is vagy külsőre tuti de jó szöveggel lehet hódítani

2012. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A vélemény nem tény. Az pedig, hogy ezek az emberek milyen szellemiségűek, arról semmit nem tudni. Tehát mennyire fejlett spirituálisan, mennyire érti a világot maga körül, milyen értékrenddel bír és még sok más változó, amit nem ismerünk. Azt a saját példámon tudom, hogy így 180 centisen, 53 kilósan szemüvegesen irtó komoly nőm van - aki ráadásul idősebb nálam több mint 1 évvel - az az önfejlesztésemnek tudható be, és a testi adottságok pedig nem számítanak. A testem nem én vagyok, az az enyém. Az ilyen kérdések mind a tudatosságon dőlnek el, nem felszínes dolgokon.
2012. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Testmagasság és arc ha nincs meg, ha nem vagy minimum 175 centis, akkor kiskutyának, kisöcskösnek tartanak, ezt már Seherezádé is megmondta arra a pocok fickóra a Valóvilágban. De sztereotípia, mind így vannak ezzel. ARcod ha nem szimmetrikus, valami torzulat van rajta, valami arcrész túl nagy, túl kicsi, ferde, szabálytalan, az sem szokott nyerő lenni. EZ van. Kopaszság az nem gáz, ha jó fejformád van, meg normális arcod, igényesen meg van nyírva, kellő mértékben leszolizva akkor még nem is olyan kontraszttalan mintha hófehér bőrű volna a fejed teteje. Sok kopasz sztár van ,akiket nők milliói imádnak, mert egyébként minden más tulajondságukban korrektek, rendben vannak.
2012. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis menj le edzeni..én mondjuk magas vagyok,de nem jóképű,és régen kövérkés,gyenge voltam.Elkezdtem gyúrni,lefogytam,felszdtem vagy 10 kiló izmot,jobb ruhákat vettem a kinyúlt cuccok helyett.Azóta sokkal nagyobb sikerem van,az önbizalmam is nőtt.:)
2012. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor minden nő az arányokra törekszik? Csontos arc, vonzó szemek, kis cuki orr, fejhezsimuló fülek, erős haj?
2012. nov. 25. 21:24
 10/20 anonim ***** válasza:

5 ös, ez így van! Lehetsz te akármilyen superember kinézetre, igényszintre, ha egyáltalán nem vagy szórakoztató, egy távolságtartó, halkszavú, nem túl beszédes, nem túl vidám "fapofa" volnál, akkor megcseszheted az egészet.

Egy recept van a sikerhez: Légy tökéletes kívül + belül lélekben is. Ha ez rendben van, akkor 90% os az esélyed. Ha valami hiányzik, akkor 30% os az esélyed. Itt ennyiről van szó. Azok a selejtesek akik meg jónőt szedtek össze, a világ mázlistái, de nem húzatják már túl sokáig valószínüleg, állandó létbizonytalanságban szoronganak a menő nőjeik mellett,hogy mikór üt az órájuk, mikor lesznek lepattintva egy kívül belül nyerő miatt! Ez így így ! működik!

2012. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!