Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Boston...

Mi a véleményetek a Boston Terrier-ről?

Figyelt kérdés

Személyes viselkedés, társaságban, kutyák közt, otthon, idegenhelyen, gyerekekkel.


Esetleg milyen egészségügyi gondjaik lehetnek?


Köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 1. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Mi az,hogy személyes viselkedés?:D


Úgy viselkedik társaságban,ahogyan megtanítod rá,kutyákkal is úgy viselkedik,ahogy neveled otthon és idegen helyeken is,sőt,a gyerekekhez is a gazda szoktatja.


Láttam már idegbeteg bostont,aki megharapta a kislányt és nem lehetett bírni vele és láttam már olyat is,aki egy tündér volt minden környezetben.

MINDEN a gazdán múlik.


Ha jól van nevelve,akkor gyerekbarát,szereti a kutyákat,és normálisan viselkedik.

Ha nincs jól nevelve,akkor félhet a gyerekektől,ezért támadhat,a kutyákkal is lehet baja és normálisan se tud viselkedni sehol.


És teljesen mindegy milyen fajta kutyáról beszélünk.Amelyik kutyának ki vannak elégítve az igényei és a gazda képes megnevelni,abból jó kutya lesz.Lehet ez boston terrier,pitbull,vagy yorki is akár.

Mozgás,fegyelem,szeretet...a helyes sorrend.

2014. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nem ez volt a kérdés:D Személyes viselkedés, értsd; Milyen a habitusa, általában a viselkedése, boston terrierek személyisége. Egyedfüggő', viszont, gondolom minden bostonban van egy közös pont˝. Egyébként, olyan okosságokat írtál, azt hittem sírva fakadok..:( Ment a piros kéz, jó éjszakát!
2014. febr. 2. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Én a kérdésre válaszoltam,az ilyen idétlen kérdéseken tudnék sírva fakadni néha.


A bostonokban lévő "közös pont",ahogyan fogalmaztál,megtalálható minden kutyafajták jellemzésével kapcsolatos oldalon.Az egy átlag jellemzés,nem nagy feladat beírni a google-ba,ha már a gyakorit megtaláltad.

Akiknek meg van bostonja,az úgyis a sajátjáról fog mesélni,ami meg már egy egyednek a habitusa és annak az egy kutyának a "személyisége".


Az összes többi kérdésedre a válaszom tökéletes,mindegyik kutyának olyan a viselkedése a fent említett szituációkban,ahogy a kedves gazda megtanította neki.

Elkeseredek az ilyen emberektől,de nagyon :(

(Kár,hogy a kérdést nem lehet pontozni,mennyire sötét...)

2014. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira sötét, akárcsak e hozzászólás felett a válaszoló:-)
2014. febr. 2. 18:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként tettek fel ugyanilyen' kérdést, csak más fajtával. Nagyjából ezek voltak a pontok, amiket én leírtam. Ott ha jól néztem, volt 12 válasz kb, ebből a 12 hozzászólásból mind értelmes volt, és ismétlem, kb ugyanezek' a támpontok voltak.. bizonyára ott is sötét a kérdező, meg a hozzászólok is, akik értelmes választ adtak:) idióta..
2014. febr. 3. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,nyilván igazad van,azért nem kaptál választ a 90. ugyanilyen kérdésre,csak a kutyafajta van kicserélve.
2014. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a második ilyen kérdésem:-) Az előzőre normális válaszokat kaptam:(( atyaéég
2014. febr. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!