Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez kamu hirdetés? (bővebben lent)

Ez kamu hirdetés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Utána akartam nézni a karéliai medvekutyának, ami szerintem egy gyönyörű fajta, ám szerintem házi tartásra alkalmatlan. A neten ezt a hirdetést találtam, de úgy tudom, Magyarországon nem létezik ilyen tenyészet. Ezek valóban karéliaiak, vagy kamu a hirdetés?


[link]



2014. febr. 1. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
fajtakutya 35ezerért? szerinted mi, ha nem egy szaporított korcs?
2014. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Áh, nagyon lutri.
2014. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fura is volt az ára, de az sem világos, hogy az ilyen oldalakon miért nem ellenőriznek jobban? :( És van, aki meg is veszi az ilyen kutyusokat.
2014. febr. 1. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
A magyar fajták is hasonló áron vannak sajnos, munkaeredményes, többszörös kiállítási győztes, szűrt szülőktől törzskönyves, oltott, gondozott kiskutyák egy szaporított külföldi fajta kölykének áráért... Mert nincs rájuk kereslet. Fel kell hívni a hirdetőt, a minimum, hogy ki legyen váltva a kölykök törzskönyve (FCI által elfogadott fajta).
2014. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Tuti, hogy valami keverék.
2014. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodjatok meg, én magyar fajtát fogok venni, méghozzá tenyésztőtől és kuvaszt!!! Legjobbak!
2014. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 akaxanax válasza:
0%
Miert lenne alkalmatlan hazi tartasra?! Nekunk parban van egy szuka es egy kan, a szerelemkolykeik gyonyoruek es csodalatosak. A penz meg kit erdekel?! A lenyeg, hogy normalis gazdit talaljunk nekik. Ezert 35 ezer :Dddd nem kellenek a negativ kommentek
2015. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Te egy idióta fas vagy. Támogatod a szaporítókat.

Gratulálok

2019. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!