Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez kamu állás hirdetés?

Ez kamu állás hirdetés?

Figyelt kérdés

nem kérnek semmi végzettséget,nekem van kereskedelmi végzettségem.fura hogy nem kérnek.

ez lenne a hirdetés:30 éves kereskedelmi multinacionális vállalat keres irodájába kereskedő munkatársakat. elvárás csak kommunikációs képesség, csapatszellem, szorgalom.viszont ígér elegáns környezetet,átlag feletti bérezést de jutalékosan semmi fix.


2014. jan. 20. 20:25
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék hogy a cím ahova menni kéne egy nagy,szép elegáns irodaház.ezért is bizonytalanodtam el. ha nem ilyen helyre hívnának már biztos hogy el se mennék.
2014. jan. 20. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

haha.... fix fizetes nelkul, csak jutalek, raadasul 0 gyakorlattal?


hideghivasok sajat koltsegedre, termek-tukmalas szenilis oregemberekre, kb. erre lehet szamitani. zepter, tupperware, vagy valami hasonlo 'multi' lehet, be ne dolj.

2014. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
ja igen, mi a cim? lehet h. mar abbol kiderul melyik sz*rhazi hirdet.
2014. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
győr kálvária u. 1-3
2014. jan. 20. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

[link]


elsore rahibaztam, ZEPTER. :)

2014. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen,köszi közben én is pont ugyanezt találtam meg.
2014. jan. 20. 20:51
 7/9 A kérdező kommentje:
de mind a 4 emelet a zepter-é?mert ez 4emeletes épület.
2014. jan. 20. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
nem a helyszin az egyetlen tampont, maga az allashirdetes is nagyon jellemzo. NE DOLJ BE NEKIK, rafizetes lesz a vege.
2014. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vakon megmondtam, hogy Zepter, ahogy olvastam a kérdést. Épp kérdezni akartam, hogy nem-e Váci út véletlen a cím :D
2014. jan. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!