Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök németjuhászom és...

Kölyök németjuhászom és fiatal labradorom mellé? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha meg tudom győzni családomat rossz ötlet lenne hozni a menhelyről egy nagytermetű felnőtt kan vagy szukát hozni melléjük? Mindenképp ivartalanított kutyát akarok mer nj és labim is kan és ha az is kan akk attól félek h menne a harc. Ha viszont lány nem akarok kölyköket. Szerintetek? Felejtsem el nem jó ötlet?
2014. febr. 2. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
minek? igazából a két fiatal kutyára koncentrálj,a kölyökkel még bőven lesz macera. egy kutya 10-15 év...nálatok 3 nagytestű lenne,egy baba egy kamasz és egy menhelyes,akire extra energia és odafigyelés kell,ki tudja mennyire szocializált. szerintem várj ezzel még és gondold át,meg tudsz e mindent adni a 2 kutyádnak,és ugyanezt meg tudnád-e adni egy harmadiknak.
2014. febr. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ivartalaníttasd a másik két kutyádat is!

Gondolom, kertben laksz. Milyen célból vennéd a kutyát? Azért, mert meg szeretnéd menteni, vagy csak hogy legyen? Tudnátok mind a hárommal rendesen foglalkozni? El tudjátok mindegyiket tartani? Ezekre a kérdésekre válaszolj, és utána dönts. Lehet, hogy anyukádéknak már sok lenne az újabb kutya.

A kölyökkutyád és a fiatalabb is most még rengeteg törődést, tanítást igényel. Én a helyedben várnék még az új kutyussal, lehet, hogy addig meg is gondolod magad.

2014. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neveld meg a két kölyköt, hidd el, bőven elég lesz az neked egy darabig! Ha eltelt egy év, és még mindig akarsz harmadikat, akkor esetleg. Nekem is volt két kölyköm egyszerre. Na mikor az egyik kamasz lett, a másik meg még nem volt felnőtt... hát vért izzadtam.
2014. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért is voltam kíváncsi más véleményére is aki pártatlan mert általában elhamarkodott döntést hozok. És válaszotok segített is dönteni. Én tartom el a kutyáimat. És ket kutyáknak meg adok mindent és sokat vagyok veluk. 2naponta viszem őket sétálni és ezt az új kutyusnak is meg tudnám adni. Hát azért is szeretném mert sok kutya ott szenved és amit ott kap azt en is meg tudom adni neki. Jo annyit mint másik két kutyámnak nem tudnám már meg adni de nem lenne rossz sorsa. Sőt... De igazatok vam foglaljozak velük ők még nagyon fiatalok és ki tudja egy menhelyi kutya h van szocializálva. Rengetek nevelés kéne szerintem még neki is. Meg győztetek nem kell melléjük másik kutya egyenlőre.

Köszönöm a valaszotokat. Még egy kérdésem lenne szerintetek kutyáim együtt vigyem sétálni vagy külön-külön mert néha csak egyiket viszem néha egyszwrre viszem őket. Csak együtt nehezebb velük bírni mert az egyikük nem olyan jól sétál. Nos szerintetek melyik jobb nekik és h csinálnátok ti?

2014. febr. 4. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha összeszoktak, megpróbálnám együtt is sétáltatni őket, ha nem menne, akkor külön külön.
2014. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!