Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki 4-6 órát is eltölt a...

Aki 4-6 órát is eltölt a szabadban kutyázással, milyen ruházata van így télen?

Figyelt kérdés

A csizma és a kesztyű érdekelne leginkább, a nadrág, kabát kérdést megoldottam már.

A csizmám elvileg -10 fokig teljesen jó lenne, gyakorlatban viszont majd lefagy a lábam benne. Nektek milyen csizmátok van, amiben nem fagy le a lábatok?

Kesztyűből most vettem síkesztyűt, ebben viszont nem fogok tudni adni jutalom falatot. A többiben viszont lefagy a kezem. Milyen kesztyűtök van, amiben nem fáztok?



2014. febr. 3. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nincsen annyira hideg. Így az átlagos szerelésem egy cicanadrág, rá a melegítő, vastagzokni, gumicsizma, síkabát, alatta két pulcsi, és Decathlonos nagyon vékony, de meleg kesztyű, amit a síkesztyűk alá szoktak venni.


Ha hideg van ugyanez, csak sínadrág. Bár ide ritkán jutok el, mert rövidszőrű az eb, és ha fázik rohan haza. Ha nagyon hideg van, inkább tanulunk. A héten pl. megtanult parancsra ugatni:)

2014. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer kaptam karácsonyra egy timbaland bakancsot. Addig azt hittem, hogy nincs az cipő, ami annyit ér, mint amennyibe ez kerül. Most már azt nem tudom, hogy lehetett élni nélküle. Egyszer fázott benne a lábam, mikor úgy éreztem, hogy túl hideg van, és duplazoknit vettem bele. Na, akkor beleizzadt és úgy fázott :)


Szóval nagyon ajánlom, hogy vegyél egy jó túrabakancsot. Meg snowboard gatya, snowboard kabát, és hát a kesztyű az nálam is kérdés még. Mivel ugye a nedves falat és a kutyanyál keveréke ráfagy. Szóval az esélytelen, én a kézfázást benyeltem.

2014. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én a Sportsdirectben vettem "Heat Holders" zoknit.

[link]

Illetve a Deichmanban egy tök jó bakancsot sosem fázik a lábam. Szoktam is nevetni ,hogy milyen jó ,hogy a lábam mintha a meleg szobában lenne..a többi testrészem meg megfagy. Szóval még van mit pótolni nekem is :)

2014. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Még kipróbálom először a talpbetétet, meg akkor ezt a zokni (sógorom amúgy is megy vmelyik nap a sportsdirectbe, Angliában), úh vetetek vele :)


Aztán ha ez is kevés lesz, akkor megnézem ezt a bakancsot is :)

2014. febr. 3. 10:29
 15/16 anonim ***** válasza:
az a titka, hogy nem szabad TÚL sok zoknit venni bele. Én egy nejlonharisnyát szoktam benni arra pedig egy belül bolyhos zoknit (ezeket angliából kaptam) és kész. A bolyhok között a levegő sokkal jobban felmelegszik és gumicsizmában sem fázik így a lábam. Amíg több de szorosan záródó zokni volt addig majd lefagyott még jó minőségű bakancsban is.
2014. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Tuti, h velem van a baj :D

Nem is volt túlságosan hideg szombaton, beraktam a tükör talpbetétet + megvettem a kesztyűt, amit Ildi (akumi) javasolt.

3 óra elteltével mégis fáztam :D :/


Sógorom vett nekem sportsdirect-es zoknit, de még nem ért ide. Kíváncsi leszek.

Mondjuk a legjobb az lenne, ha jönne a tavasz és akkor ráérnék a dologgal még egy ideig :D

2014. febr. 10. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!