Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap kapott elosszor csirket...

Tegnap kapott elosszor csirket a kutyam, es ma sarga folyadekot hany? Lehet osszefugges?

Figyelt kérdés

tegnap adtam neki egy keves csirket,a nyakat,porcogoit,es kulon hust.ma viszont hanyt mar 3szor egymas utan sarga folyadekot.ha csirkes izu konzervet adtam neki nem vettem eszre hogy allergias lenne,nem volt semmi baja.10 honapos 5 kilos.

(antibiotikumot szed mar egy honapja,mai reggeli adagjat meg nem kapta meg)


2014. febr. 3. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak sav. Túl sokat termelt, hogy lebontsa a csontot, aztán kirakta a fölösleget.
2014. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a kutya hány, az az esetek nagy részében sárgás, a gyomorsav miatt. Az én egyik kutyám elég hányós, mindig sárgás. :)


A kutya tudatosan képes a gyomra perisztaltikáját úgy alakítani, hogy hányjon. A legtöbb kutya, ha valami egy kicsit is birizgálja a gyomrát, kihányja. Nem volt valamelyik hányásban kicsi csontdarab? Nyersen kapta a csirkét?

Én a helyedben nem aggódnék. Azt nézd, nem véres-e a hányás.

Valószínűleg van összefüggés, ha most kapott először csirkét a kutya, akkor lehet, hogy csak szokatlan volt neki.

2014. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csontot nem kapott. Csak porcogot és nyakat. Sutoben sult, bar a nyakat a fele időnél döntöttem úgy hogy bele rakom a kutyának. Gondolom ez nem sérthette fel.
2014. febr. 3. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!