Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért áll a kutyámnak a füle...

Miért áll a kutyámnak a füle felfelé?

Figyelt kérdés
Jack Russel Terrier kutyám van és a jobb füle felfelé áll pedig kajlának kéne lennie. :(

2014. febr. 3. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mit csináljak hogy ne legyen olyan?
2014. febr. 3. 13:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Hibás a fültartása. Örökölhette.Van, aki ragasztgatja, de nem biztos, hogy eredményes is lesz.
2014. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy ragasztgatja? :o
2014. febr. 3. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is öröklött. Ha nem tetszik, akkor ragaszd. Sajnos a kajla fülben nem vagyok profi, én németjuhász kölyöknek ragsztottam egyszer, sikeresen. Nagyon sok odafigyelést igényelt, ha nincs időd folyton ellenőrizgetni, fertőtleníteni, újrafeltenni stb, akkor inkább el se kezd. Dog ear taping címszó alatt kereshetsz rá, itt sok sikeres, és sajnos sikertelen példával is találkozhatsz, esetleg rákérdezhetsz a tenyésztőnél, biztos találkozott már a problémával, ha a kenneljéből rossz fülállású kutyát hoztál el.

Itt egy link, ami pont neked való:

[link]

2014. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Ezt örökölte, ez van. Így kell szeretni.
2014. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
örökölte, de én úgy vagyok vele nekem nem csak kutyáim vannak de bármelyik állatom lehet csókaszemű egyéb szépséghibája így kell szeretni és amíg egészséges és semmiben nem gátolja engem nem zavar :)
2014. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. febr. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!