Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha nem fekete a...

Az baj, ha nem fekete a széklete a kutyámnak, amióta BARFOZUNK?

Figyelt kérdés
Mindig sárgás barna,csak ritkán fekete.Amikor tápoztunk sosem volt ilyen probléma.Mit rontok el? Marha husit,kacsaszárnyat és turmixolt zöldséget szokott kapni.Néha tojással,és a husi helyett néha belsőséget.A zöldség nem túl nagy mennyiség.Miért nem fekete a kakija?
2014. febr. 2. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete? Miért kéne feketének lennie? Mivel nem egyféle kaját kap, pl. mint egy bizonyos tápot, így a kakija színe is változni fog.
2014. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A dokink azt mondta,hogy egy egészséges kutyának sötétszínű a széklete...neki viszont mindig barnás.:(
2014. febr. 2. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hülyeséget se hallottam még :)

Akkor fog feketét kakilni, ha fekete színű kaját eszik. Ha nem fekete kaját adsz neki, mitől kéne hátul feketén kijönnie? :D

Olyan színben jön ki nagyjából a kaki, amit te etetsz.

Akkor lenne baj, ha csontszínű lenne a kakija, az annak a jele, h sok a csont.

Egyébként meg nem is kell, h egyforma legyen, hiszen te sem egyforma színű kaját adsz neki.

Azért kíváncsi lennék, h honnan szedte a dokid ezt a hülyeséget a fekete kakiról :)

2014. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem,szerencsére azóta már nem hozzá járunk,az új dokit meg még nem kérdeztem erről.:)

Köszi a segítséget,most megnyugodtam!:))

2014. febr. 2. 16:58
 5/7 Liro1 ***** válasza:
52%
a dokitok egy s.ggf.j már boccs! barna a kutya széklete is úgy mint az emberé! a dokinak meg üzenem hogy ne vedeljen annyit és akkor neki se lesz fekete! szerintem többet oda ne vidd a kutyádat! viszont jó lenne ha többet olvasnál neten hivatalos oldalakat az állattartásról! a kaja összeállításával nincs kivetni valóm a tápon kívül (amit én csak ősszel tél beállta előtt javaslok)
2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocs,de nem értem,hogy miért kéne az állattartásról olvasnom.A tápos dologhoz meg annyit,hogy mi nyersezünk.

+mint írtam,már nem oda járunk.

2014. febr. 2. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)

Majd ne lepődj meg, ha céklát adsz neki! :)

2014. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!