Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak sok a széklete...

A kutyámnak sok a széklete pedig alig adok neki enni, miért van ez?

Figyelt kérdés
vagy is többet kakil mint amennyit megeszik. az előírt adagolásnak megfelelően etetem. ( Susa táppal)
2014. jan. 31. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy zugevő.
2014. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
valószínű nem jól hasznosul neki az a táp.
2014. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A te kutyádnak az a táp nem megfelelő. Van ilyen.
2014. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Váltani kell másik fajta tápra! Egyébként Én havonta cserélem 3 fajta van és azt cserélgetem felváltva!
2014. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó neki a táp,rosszul hasznosítja.


Amit az utolsó ír,az hülyeség,nem kell cserélgetni semmit.1 tápot kell megtalálni,ami jó,és azt kell ennie.

Az én kutyám 3 éve ugyanazt eszi és eszébe sem jutott válogatni.Mondjuk nálunk nem is divat...:)

2014. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem esetleg tippek melyiket probáljam meg ami. olyan kellene ami jó árban van
2014. jan. 31. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
hát a táppal lesz a baj...én az olcsóbb kategóriákban mozgok, és kipróbáltam mindent, mire megtaláltam azt, ami neki jó. Előtte volt olyan, hogy egy órás séta alatt 3x kakilt, ráadásul érdekes állagút/szinűt. A jelenlegi tápnál már minden normális, napi 2-3 kaki van, sétánál max 1.
2014. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!