Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes huskynak lóg a füle....

7 hetes huskynak lóg a füle. Így marad?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
7 hetes. Mit keres nálad?
2014. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sippara ***** válasza:
86%
Vagy igen, vagy nem. Ha az nem érdekelt, hogy egészséges, fajtatiszta kutyád legyen, miért pont a fülén aggódsz?
2014. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Akiteki ***** válasza:
87%
Igen.
2014. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

7 hetesen fajtatiszta husky nem lenne nálad,mert fajtatiszta kutyát tenyésztőtől lehet kapni,és az 8 hét előtt nem ad el.Mellesleg a törvény is előírja.


Szóval,miután fogalmad sincs a kutyáid felmenőiről,nincs róla bizonyíték,hogy kik az ősei (nem csak a szülőkre ütnek vissza,sőt..) így az sem biztos,hogy valaha feláll a füle.

Egyébként meg minimális tudással,ami neked nincs,meg lehet keresni a neten,hogy a kutyák füle a fogváltást követő időszakban áll be véglegesen.

2014. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az én huskymnak 8 hetesen már tökéletesen állt a füle, és a fogváltáskor se kókadt le.
2014. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
Sosem kókad le fogváltáskor a fülük. Nem is értem az ötletet, miért tenné.
2014. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ismételten köszönöm az értelmesebbnél értelmesebb válaszokat... A kutya nincs nálam, csak voltam nála. Először 5 hetesen, ekkor még állt a füle és most, 7 hetesen. Egyébként a kutya tenyésztőtől van, törzskönyves...
2014. febr. 4. 07:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben miért itt kérdezősködsz, miért nem beszélsz a tenyésztővel? Ha ennyi bizalom nincs meg köztetek, akkor miért nem hozol mástól?
2014. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Akiteki ***** válasza:
Olyannak biztosan nem adnék kutyát, aki itt kérdezősködik ahelyett, hogy nálam érdeklődne az ilyenekről.
2014. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na akkor hogy egy normálisnak tűnő választ is kapj:

Első kérdésem: Számít ez neked?

Én is látogattam a kiskutyámat már 4-5. héttől. Végig lógott a füle, most viszont olyan, mintha valami rugó lenne benne, mindig égnek áll. Ha lesimogatom is visszapattan a helyére. :)

A másik kutyámnak viszont lógva is maradt a füle, ő már öreg, de sosem tudta úgy hegyezni, mint a fiatalabb.

Szerintem ez abszolút változó, talán felmenő függő. A fiatalabbamnál mindkét felmenő hegyes fülű volt, az öregnél az egyik lógó, a másik hegyes. Ő lógó fülű lett. Érdemes rákérdezni a tenyésztőnél, hogy mire számíthatsz, illetve megnézni a felmenőket.

2014. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!