Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki járt már így? Mi a...

Valaki járt már így? Mi a tapasztalata? Életben marad a kutya?

Figyelt kérdés
Reggelre nem bírt lábraállni, teljesen lebénultak a lábai. Már azóta 2 állatorvost hívtunk, de mondjuk inkább hogy 1 orvos (...) Nincs láza, jó étvágya van, iszik bár kanállal kell etetni. Kapott gyógyszert, szurit. A gerincénél csípődött be az ideg. Ezt mondta aki megvizsgálta. 5 napra megvan a gyógyszere, úgy kitámasztottuk hason ahogy mondta. Nagyon figyel, ügyes de azt mondta 3 nap mulva nézi meg (ha nem kell azonnal hívni) s akkor kiderül. Ha úgy látja, akkor elaltatja :( mondjuk megértem inkább az mint a szenvedés. De a gyógyszertől sokkal jobban van, látni rajta. Idős, 10 éves 50kg keverék kutyus. Nagyon sajnálom. Szerintetek van esély? Látom rajta és érezni hogy nagyon élni akar. Amit lehet megteszünk. De aki járt így a kutyájával mit tapasztalt? Sajnos az orvos sem mondta, hogy mi lesz... Csak meglátja. Ez gondolom sok jót nem jelenthet. :(
2013. okt. 22. 16:09
 1/5 anonim válasza:
szerintem van még esély,de azért fel kel készülni a legrosszabbra is...a mi kutyánkat(vagyis a nagymamám kutyáját)megmérgezte valaki...nem ez a lényeg de szerintem van esély de készülj fel a legrosszabbra is de én szurkolok érte:)
2013. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a kutyád élni akar, azt látni rajta. Az én kutyám glaukómás volt. Megvakult, sőt még egy szaruhártyafekélyt is beszerzett mellé. nagyon csúnya volt a szeme. Majd egy évig kezeltük, cseppentettünk a szemébe 5 féle szemcseppet, kapta a szteroidot. A szekszárdi állatklinikai főorvos azt mondta nem kell kivenni a szemét, ha eszik és aránylag jó a kedve. Nem volt igaza, mert ő egy igazi fakír, nem mutatott semmi fájdalmat, még játszott is a másik kutyánkkal. Elvittük chipeltetni egy bajai orvoshoz, aki meglátta a szemét és azt mondta, hogy ki kell szedni a szemét, mert ez tuti, hogy nagy fájdalmakat okoz neki. Úgysem lát, akkor meg minek kínlódjon. Kiműtötte a szemeit, azóta újra a régi, igaz, hogy vak, de teljesen beletörődött és a másik kutyusunk vezetgeti. Annyira élni akar, imád sétálni és majd olyan energiája van, mint fiatalon. Most 10 éves. Szóval, ha látod a kutyádon, hogy feladta és búskomor, mert fájdalma van , amin nem lehet segíteni, csak akkor dönts az elaltatás mellett. Jobbulást a kutyusodnak! :)
2013. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:

Miért nem az első dolog ilyen komolyságú problémánál, hogy BEVISZEM a kutyát egy jól felszerelt állatorvosi rendelőbe? Őszintén, ha te feküdnél ott bénán, kihívnád az ügyeletet, hogy írjanak fel valamit?

Múlt hónapban ugyanez történt a kutyámmal, bár ő nem bénult le teljesen, délben láttam, hogy nem tud rendesen felállni, és fél egykor már az állatorvosnál ültünk, egykor vizsgálták, kapott infúziót, rimát, polibét, négykor a saját lábán jött ki a kórházból. EZ egy idegbecsípődés. Ha reggel óta nem áll lábra egyáltalán, ha enni, inni nem tud önállóan, akkor könyörgöm, vidd már el egy normális orvoshoz.

2013. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sippara ***** válasza:

*rendelőből


Fogalmam sincs, miért írtam kórházat :D

2013. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is így járt,kapott gyógyszert és lassan helyrejött.
2013. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!