Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek anyuval? Milyen...

Mit tehetek anyuval? Milyen kutyát válasszak? SOS segítség!

Figyelt kérdés
Kutyát szeretnék sportolni,én arra gondoltam,hogy kihozok a menhelyről egy keveréket(mindig is azt szerettem volna). Erre közölte,hogy egy koszos!! és büdös!! menhelyi keverék nem fogja besározni az ő fajtatiszta kutyáit.Milyen max border collie méretű kutyát ajánlotok sportra a westienél nagyobbat szóval közepesre gondoltam rövid szőrrel kifejezetten sportra az amstaff és társai kilőve apu gyűlöli őket.

2014. febr. 3. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Én meg nem értem az ilyen szemellenzős háborgókat. Ha a mama nem akarja, hogy a fajtiszta kutyái más fajokkal keveredjenek, szíve joga. Milyen jogon ítélkezik erről bárki is? Az első hozzászólóval értek egyet. Mellesleg egy csomó háztartásban a szülők egyáltalán nem engednek be állatot. Ha a kérdező önálló lesz, egy egész falkát befogadhat.
2014. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és yorkink van
2014. febr. 4. 16:30
 13/17 anonim ***** válasza:

Na akkor meg erről annyit, hogy 16 évesen el se tudsz tartani egy kutyát. Persze nyári munka meg ilyenek! Ugyan, hagyjuk már, ha el is mennél se biztos, hogy kapsz egyáltalán bármit... Azt a kutyát etetni, oltatni kell, ha beteg orvoshoz vinni. Én a macskámra az elmúlt 5 napban 30 ezer forintot költöttem és nem is volt olyan hihetetlen nagy baja, de kezelés nélkül sem lehetett hagyni. Másik macskámnak olyan baja van, hogy csak olyan tápot ehet, ami kilónként majdnem 2000 forint, mást nem ehet. Az állattartáshoz nem csak lelkesedés kell, hanem kemény pénzek is, ezt egy 16 éves gyerek nem tudja biztosítani, így a szülő dönti el, hogy vállal-e állatot, vagy sem.


És 16 évesnek SEHOL sem fognak kutyát adni a szülők nélkül!

2014. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem értitek a lényeget egy fajtatiszta kutyát Kaphatnék de nem tudnám őket rábeszélni egy keverékre?
2014. febr. 4. 21:04
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb úgy írd ki a kérdést, hogy milyen fajta kutyát válassz, mindenféle siránkozás és háttértörténet nélkül.
2014. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
pestiek vagytok? nézz körül menhelyek, illatos, stb oldalán, és ha van olyan kutyus aki megtetszik, és a leírás alapján jó lenne sportra (vagy ha a leírásból nem derül ki akkor telefonon, vagy e-mailben rákérdezhetsz), ha lesz ilyen kutsus akkor kérd meg a szüleidet, hogy menjetek el megnézni, nem muszáj hazavinni egyszerre csak nézzétek meg, esetleg a kutyusotokat is vihetitek, hogy megnézzétek kijönnének-e egymással :) A lényeg hogy csak megnézni mentek, ne érezzék a szüleid hogy mindenképp el akarod hozni, de ha a szüleidnek is megtetszik akkor hazavihetitek. Egy kutyátok van? (mert akkor az is egy jó érv ha jól kijönnek egymással első találkozáskor, és lenne egy játszótársa :)
2014. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem pestiek vagytok írd meg melyik megye, és tudok ajánlani menhelyeket, egyesületeket :)
2014. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!