Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kölyökkutyám miért...

A szuka kölyökkutyám miért dugja meg a plüssállatát?

Figyelt kérdés
És jó az ha tiltom neki?

2014. febr. 4. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A kölyökkutya ilyet nem csinál ._... Pláne, ha lány. Szerintem csak nyalogatja, vagy ütögeti.
2014. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Firestorm ***** válasza:
88%

Dominanciát fejez ki vele és ez nagyon nem jó dolog!

Igen a tiltás,ha határozottan történik jó dolog!

2014. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De bizony csinál ilyet kölyök kutya is, szuka is. Igen, jó, ha tiltod. Sőt. Tiltsd is. Bár kölyök, nem feltétlen a dominanciáról szól még a dolog, de azt tudnod kell, hogy e tevékenységgel a kutyák a dominanciájukat fejezik ki. Tiszteletlenség a gazdája előtt csinálnia még akkor is, ha a játékát dominálja le. Ne hagyd neki, hiába kölyök még.
2014. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha mellettem csinálja rászólok és meglököm, ha nem vagyok mellette erőteljesen rászólok, abbahagyja.
2014. febr. 4. 17:15
 5/8 anonim válasza:
68%
Szerintem,lenevelni kell e rossz szokásról akárminek is nevezzük! Mert később bizony az emberek lábával,cipőjével is csinálni fogja és nagyon ciki szituációkat okoz. Tapasztalati úton /sajnos/,tudom. Tnt 53
2014. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Az én szukám is csinálta. Mióta ivartalanítva van, megszűnt ez a probléma :)
2014. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül dominancia, lehet szorongás, unalom is, vagy hát bármilyen feszültség, amit nem tud máshogy levezetni, ha zavar, tilsd le. (Pl. nem árt megnézni, hogy mikor kezd rá, milyen szituban, anélkül is csinálja, hogy ott vagytok-e).

Az én kutyám egyetlen egyszer tett rá kísérletet, akkor, amikor elég nagy fasírtban voltam vele, ő meg meg volt rémülve, is így vezette le.

Mindenesetre egy kölyök nem tiszteletlen, csak még nem tudja a helyét.

2014. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,nem csak dominancia lehet,főleg nem kisebb kölyök korban.A plüsst pedig legjobb elvenni.Különösen,ha tüzelés környékén van,mert ha hajlamos álvemhessėgre,ezt könnyebben kiválthatja illetve fenntarthatja a pót plüss.
2014. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!