Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog tenyésztőket...

Adryenn13 kérdése:

Francia bulldog tenyésztőket keresek. Az összes kennelt végig néztem már de sehol nincs vagy épp nem lesz kiskutya. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Aprilis végére szeretnék egy törzskönyves Francia bulldog szuka kiskutyát. Nem tudtok valahol ahol terveznek párosítást, vagy épp a közel jövőben születnek majd kölykök? árban kb hol mozog?
2014. febr. 5. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Alcsiligetiben most szüllettek. Kakasfogó van egy fekete szuka. Nézd végig a kenneleket nem fogom neked keresgélni, méghogy nincs sehol, csak lusta vagy megnézni. Van telefon hívd fel őket, anno én is azt csináltam.
2014. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezem neked. Egy ismerősöm tudom, hogy tervezte az almot. A kennel nevét nem tudom, de arra is rákérdezek.
2014. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a facebook csoportok is a barátaid,pl Extrabull kennel, Süd Russian kennel. A Maraházinál is van,de nekem ők nem szimpik. Ezen kívül e-dog.com vagy hu,nemtom melyik a jó,tenyésztők is tesznek fel. de én a szimpi kenneleket felhívnám és kérdeznék,hátha pocakban vannak.
2014. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok tenyésztő nem szokta naprakészen tartani a honlapját, de ez nem jelenti azt, hogy nincs vagy nem lesz a közeljövőben kölyök. Fel kell őket hívni, vagy facebookon böngészni, oda előbb fel szokták tenni az eladó kölyköket.
2014. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Google a barátod. Beírod, hogy francia bulldog kennel, és ki fog dobni többet is :)
2014. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amit a Google kidobott kenneleket azoknak írtam emailt, többségüknek nincs ami április végére lenne várható vagy ami igen azok meg nem tk.sak. És nam vagyok lusta mert ahhoz képest hogy Április végére kellene a kutyus már 1 hónapja folyamatosan nézem minden nap a kenneleket, és az oldalakat. egy kennel van akivel már beszéltem is. Am meg megemlítettetek olyan kenneleket amivel még nem is találkoztam szóval nagyon köszönöm a segítséget.
2014. febr. 6. 05:49
 7/8 anonim ***** válasza:

azt ajánlom,hogy csatlakozz Facebookon a <3Bulldog Birodalom<3 vagy a Bulldogosok csoporthoz,ha Bp-i vagy akár a márciusi találkozóra is eljöhetsz érdeklődni:-)


a tk kiadás sok fajtánál most szünetel,a bulldiknál nem tudom mi van. tehát lehet h nem tk-t kapsz,hanem egy igazolást,h később kiválthasd a tk-t:-)

2014. febr. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Viktória Csaba facebookon. De Charme Merchant kennel most terveznek párosítást.
2014. febr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!