Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mára van bejelentve ivartalabi...

Mára van bejelentve ivartalabitásra 14 hónapos szika kutyám és elbizonytalanodrám?

Figyelt kérdés
Mégis csak azért fizetek, hogy megcsonkitsák...féltem is, ehhh....
2014. febr. 5. 08:25
1 2 3
 1/21 Firestorm ***** válasza:
100%

Ne féltsd,nem lesz semmi gond!:)


Sőt,ha úgy vesszük meg is hosszabbítod a kutyusod életét.Nem lesz gennyes méhgyulladása,csökken az emlődaganat kialakulásának esélye is!Ez a leghelyesebb dolog amit cselekedhetsz!

Én is féltem nagyon,de kb 1,5 óra múlva mehettem is a kutyáért,mikor már félig meddig magánál volt.

Sőt az enyém elaludni sem akart,szóval több altatót kellett neki adni,és semmi probléma nem volt műtét alatt,minden simán ment!

Kitartást!

2014. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon izgultam a műtét napján, vele maradhattam amíg el nem aludt, és megmondom kicsit elpityeredtem amikor betolták a műtőbe. De végig arra gondoltam, hogy ez a legjobb amit tehetek, amúgy is rutin műtét és nagyon jó kis klinikát találtam neki kedves, szimpatikus, profi dokikkal. Másfél óra múlva már hoztuk is el.
2014. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért fizetsz,hogy ne legyenek nem kívánt almok,és hosszabb ėlete legyen,daganatok,mėhgyulladás nélkül a kutyádnak..Az ember is alkalmaz fogamzás gátlást,akãr műtéti úton is.Ez nem szörnyű dolog,hanem szüksėges.
2014. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz baja! Ez az ő érdekeit is szolgálja!
2014. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

csak olyan végleges

nincs felfújva ez a méhgyulladásos dolog? a természetben sem műtik meg a nőstényeket...

2014. febr. 5. 09:42
 7/21 A kérdező kommentje:

csak olyan végleges

már az nehezen megy, hogy egész nap ne adjak neki inni enni nemhogy az hogy felvágják

értelem szerűen nem akarok szaporító lenni, sem azt nem szeretném hogy baja legyen később

2014. febr. 5. 10:03
 8/21 Firestorm ***** válasza:
100%

Végleges.

De ha nem szeretnél kölyköket nem teljesen mindegy?

Ezzel csak a felelős állattartást erősíted,kutyának is jobb és nektek is.Nem kell aggódni a gennyes méhgyulladás miatt,nem kell állandóan tüzelésnél takarítani a vért utána,nem kell aggódni azon,hogyha kan kutya van a közelben ráadásul póráz nélkül,aki bármikor megmászhatja.

2014. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
olvastam olyat is, hogy műtét után vizelési gondja lett kutyának
2014. febr. 5. 10:09
 10/21 Firestorm ***** válasza:
100%

Az nagyon ritka.

Az enyémnek nincs ilyen gondja...

De inkább az mint egy betegség.

2014. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!