Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy Magyarországon be...

Firestorm kérdése:

Igaz, hogy Magyarországon be van tiltva a pitbull tenyésztés?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel,mert sokan írják,hogy törzskönyves fajtatiszta pitbulljuk van,de nekem úgy rémlik,hogy mára már itt is be van tiltva a tenyésztés.
2014. febr. 5. 09:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Rosszul tudod. Csak épp egy hazai 4k-s pit annyit ér, mint bármelyik szapis. Ugyanis elég elküldeni amcsiba pár fotót meg fénymásolt tk-t és küldik az adott számú tk-t. Senki nem nézi meg, h bármi igazi-e a pakkban.
2014. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Angliában a tartása is be van tiltva, itthon nem tudom...
2014. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez esetben köszönöm szépen a választ!:)
2014. febr. 5. 09:13
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Ja, amit leírtam az az ADBA tk-s kutyákra igaz.
2014. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Volt ilyen törvény, de azt már régen hatályon kívül helyezték. Viszont itthon IGAZI törzskönyves pit szerintem nincs, csak max pár darab.
2014. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmilyen fajtájú kutya tenyésztése nem tiltott kis hazánkban. Sőt, a szaporítás sincs megtiltva hivatalosan. Vagyis, nem foglalkozik a törvény azzal, hogy ki, milyen kutyákat hoz létre.
2014. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Pedig illene tiltani és büntetni a szaporítókat.
2014. febr. 5. 11:00
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Az nem baj hogy nincs Tk-ük, a piteket mindig is teljesitményre tenyészteték.Most is igy csinálják a súlyhúzok, így legaláb nem veszikel a fajta teljesitö kèpesége.
2014. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

ma 15:02

Nem is tudtam, hogy a törzskönyvezéstől elveszik egy fajta teljesítő képessége...... Mindig tanul az ember :))

2014. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Mivan??? Én csak csak anyit írtam hogy nem biztos hogy baj ha nincs törzskönyve. Hiába van TK-ja ha a fajta belső értékei nincsenek meg benne.
2014. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!