Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad a kutyaknak macskakajat...

Russs kérdése:

Szabad a kutyaknak macskakajat adni? Ugyertem hgy macska konzerce vagy stb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egyébként teljes mértékben fogyasztható amiket a mi kutyánk kap, sok mindent persze válogatottan! a rántotthusi vagy az egyebek amik már két naposak általában tényleg a kutyusnak maradnak meg!
2014. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A maradékkal nem az a gond, hogy 1 vagy 2 vagy akárhány napos. Egyszerűen sem a rántott hús, sem a kolbász nem kutyának való, mindegy hány napja van a hűtőben. A túl fűszeres dolgok ugyanis kicsinálják a gyomrukat, és még a megfelelő vitaminokatt sem tartalmazzák. Elvegetál rajta szó se róla, de talán nem ez lenne a cél, vagy az hogy jól felhizlalom egy halom zsíros szeméttel, hogy aztán meg a szíve vigye el pár év múlva. Ha a főzésnél használt hús maradékot pl megfőzöd neki külön, minden egyéb fűszer nélkül, az már teljesen más. De a hentestokány rizzsel, nem kutyának való. Ez persze mindenki magánügye. A kérdező feltett egy kérdést, én meg válaszoltam. Azért mert ti így etetitek a kutyátokat, és még él, az nem jelent semmit. Engem nem csak az érdekel, hogy a kutyám ne dögöljön éhen, hanem igyekszem a lehetőségekhez képest a legjobbat nyújtani neki.
2014. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én orijennel etetek, de 1-2 hetente imádom nézni ahogy örül a jó szaftos konzervének.
2014. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem a kettő ugyanaz :D Én szoktam a kutyának macskakaját adni, nem kezdett nyávogni :D
2014. febr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat...es azoknak akik ajanlottak a kutya tapot vagyis a kemenyet, probaltam mar adni de ot kis kora ota ahonnan vettem hazi kosszal etettek...amikor hozzam jott a kutyus vettem neki va 5 fele tepot de mindegyiket eltolta az oraval...volt egy fajta amit valahogy nehezen megevet, a royal canintol olyan kicsi 3szokecskek de annyi es azt is egy ideotan utalni kezte, igyhat inkabb konzervet eszik, de azt meg megjegyzem hogy a konzervet is nagyon ritkan es mindig kell valtoztatni a konzervet pl hetente ugyanolyat nem adhatok mert nem eszi meg.. :)
2014. febr. 23. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!