Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan lehet, hogy a kutya...

Olyan lehet, hogy a kutya unalmában iszik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előzmények:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5332412-a-kut..


Szóval folytatásnak írom,hogy amióta nézni kell,hogy mennyit iszik vagyis napi többször elé rakom a vizet,mivel két kutyánk van így csak úgy megoldható ha többször lerakjuk a tálkát és nap végén megmérjük mennyit ivott.

De az előzményekből kiderül miért is kell ez.

Kedden kezdtem el ezt a vízivási naplót, viszont nem iszik sokat és nem is pisil be.Olyan mintha minden teljesen rendben lenne. Péntek este kell bevinnem a dokihoz ezt a víz ivási naplót.


Eddig minden nap olyan sokat ivott és többször be is pisilt.Most hogy nincs előtte napi 24-be a víz,hanem itatom napi többször alig iszik.Nem is pisil be.Nem értem.


Unalmában iszik vagy mi??


2014. febr. 6. 12:51
 1/3 sippara ***** válasza:
Az ivás is lehet ugyanolyan pótcselekvés, mint bármi más. Ha végeztetek a naplózással, érdemes lenne megnézni, hogy ha több a program, fárasztás (szellemi és fizikai egyaránt), akkor is sokat iszik-e.
2014. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy fizikailag nem igazán tudom lefárasztani,nem játékos :/ csak sok sétával vagy ha én is futok :D bár amiért idős(12 éves) nem akarom megterhelni az izületeit.Másik kutyánkkal régebben játszott nagyon sokat és el is fáradt,de most kb 5 percig ha szoktak kergetőzni.Aztán a kutyám már csak szaglászik,sétálgat.


De akkor többet sétálok majd vele és ráállok a szellemi lefárasztásra is :)

2014. febr. 6. 13:25
 3/3 anonim válasza:
Ember is. Igaz, átvitt értelemben.
2023. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!