Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a véleményetek a...

Gerasz88 kérdése:

Nektek mi a véleményetek a panelban 1. emeleten tartott kutyatartásról Amerikai Stafford Terier el pl?

Figyelt kérdés
Kaptam egy könyök szukát és pár napja van nálam nagyon jól érzi magát szerintem a séta még nem nagyon megy kint mivel 3 napos de később majd többször szeretném levinni sétálni és hétvégenként ki vinni falura játszani vele milyen élete lenne szerintetek esetleg van aki tart ilyesmi nagy méretű kutyust panelban ?
2014. febr. 6. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen tartható panelban, abban az esetben ha napi szinten mozgatva van eleget aktívan és lefárad. Bármilyen kutya tartható lakásban, ha az adott fajta igényei ki vannak elégítve. Értem ezalatt az agyi fárasztást és a fizikait, amely nem csak a láb melletti fél órás sétában merül ki. Vidd futtatóba, találjatok egy kutyás közösséget, ahol aktívan játszhat velük minimum 2 óra hosszát egy nap.
2014. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alig lehet elolvasni amit írsz, már ne is haragudj. Lakásban tartott bármilyen méretű kutyának, különösen egy TERRIERNEK baromi kevés a hétvégenkénti játék falun, meg a néha leviszem sétálni. Ha lakásban akarod tartani, naponta MINIMUM 3 séta kell neki, amiből egy nagyobb reggel, hogy lehetőség szerint ne bontsa le a lakást, meg délután is egy nagyobb rohangálós, este már elég egy eü séta is. Amíg nincsenek meg az alap oltásai (kombi-parvo-kombi-parvo) ne vidd inkább sehová, mert összeszed valami betegséget pillanatok alatt.
2014. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy nap legalább 3 séta kell. Egyszer reggel mielőtt suliba mész fél óra, aztán amikor hazajössz akkor másfél vagy két óra (mivel terrierről beszélünk, nekik nagy a mozgásigényük), és még egy fél óra lefekvés előtt. A saját érdekedben kellene ezt a napi rutint betartani, ha nem akarod hogy a lakásba piszkoljon és szétszedjen mindent.


Ez persze majd csak akkor ha 6 hónapos körül lesz, vagyis már vissza tudja tartani. Amíg kölyök, addig 2-3 óránként le kell vinni pisilni/kakilni.

2014. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak az én szememet szúrja ki a 3 napos???

remélem itt arra gondolsz, hogy ennyi ideje van nálad?!

2014. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
persze igen 3 napja van nálam, már 8 hetes a kutyus
2014. febr. 6. 23:15
 6/9 Firestorm ***** válasza:

Nekem a 8. emeleten van tartva a kutya.Teljesen jól érzi magát,sőt hideg időben reggel komoly erőfeszítés felkelteni a sétához,mert még durmolna,bezzeg,ha hó van már 6kor tobzódik,hogy menjünk...

Napi szinten megyünk mezőre 1,5- 2 órára,reggel 30 percet sétálunk este pedig 30-40 percet.

2014. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja én a 3 napos-t betudtam 3 HÓnaposnak, csak hát szegény nem tud írni.
2014. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Firestorm ***** válasza:
Én is azt hittem 3 hónapos :D
2014. febr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen belátom kicsit rosszul fogalmaztam bocs mindenkitől de telóról írtam !
2014. febr. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!