Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inkább megölök egy embert...

Inkább megölök egy embert minthogy bántsak egy kutyát. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Sosem birnák megkínózni/lelőni bármilyen véres dolgot végezni egy főbb állaton,ellentétben egy emberrel.(persze ha választanom kéne életem árán)Ma csak megütöttem a kutyámat mert harapdálta a zoknim amitől felvisított és bűntudatom van.Ti hogy vagytok ezzel?
2014. febr. 6. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy nem tudnál állatokat kínozni, teljesen normális dolog, az lenne a baj, ha nem így lenne. Az viszont, hogy egy embert előbb bántanál, mint egy kutyát, az rázós. Nyilván vannak jogos önvédelmi helyzetek, amikor egyikünk sem nyivákolna sokat azon, hogy a szemben álló fél egy ember, de így általánosságban kijelenteni, hogy egy kutya kvázi többet ér, az azért gázos.
2014. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát néhány embert én is le tudnék ütni, főleg azt a fajtát, amelyik buta mint a tök, de még nekiáll okoskodni és flegmázni... Az állatkínzóktól a pedofilokon keresztül az elmebajos gyilkosokig egyikért se lenne kár. Az a baj, hogy a Föld IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk.


A kutya fejében az emberrel ellentétben soha nem fordul meg a gondolat, hogy pl élvezetből öljön vagy az élet és a halál peremén kínozzon valakit/valamit. Én ezért is tartom többre az állatokat.

2014. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem te beteg vagy. Az addig ok, hogy nem kínzol meg egy állatot - aki ugyanis nála gyengébbet kínoz az szerintem egy gyáva féreg, de egy kutya akkor sem lesz értékesebb mint egy ember.

Amúgy alapvetően egyetértenék az állatvédőkkel, de az ilyen kijelentések hallatán ez erőteljesen megkérdőjeleződik bennem. Az első válaszadón meg nem csodálkozom az ilyen kijelentések hallatán az embernek tényleg kinyílik a bicska a zsebében és csak azért is mond valami sértőt nektek.

2014. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Baromság és önámítás. Ha nem vagy képes bántani egy szótlan állatot, akkor a büdös életben nem leszel képes bántani egy embert, aki tud könyörögni az életéért. A katonákat pl külön képzik arra, hogy öljenek, de még ők is csak célpontokat képesek megölni, nem embert! Az rohadtul nem olyan egyszerű, ahogy azt te képzeled.
2014. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy ember semmivel nem értékesebb egy kutyánál. Ugyanúgy élőlények vagyunk, csak más tulajdonsággal. Az hogy a szeretteinket értékesebbnek tartjuk, az természetes dolog. Egyébként ha választanom kéne, az embert ölném meg, de inkább egyiket se. A kutya nem bűnözik, lop, csal, hazudik, sokkal jobban tud szeretni mint az ember, és ezt önzetlenül.
2014. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! A négerek sem rendelkeznek átlagon felüli méretekkel, ez csak mítosz ;)


Kedves első... kedves... pfff... Te gyerekem nem vagy ép! Szocializálódnod kéne!


Én megölni embert nem lennék képes, de több törvényt hoznék az állatokat kínzó szemetek ellen, mert amik most vannak, nagy nudlik.

2014. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak beszéd, azért mondasz ilyet, mert gyerek vagy. Szeretem a kutyákat, de tudom, hogy elsősorban a saját fajommal szemben vannak kötelességeim, az emberi élet az ember számára érjen többet, mint egy kutyáé.

Vagy te előbb megölnél egy gyereket, mint egy kiskutyát?

Mert aki ilyet mond rendszerint a társadalom peremén élőkre gondol, s nem pl. egy újszülöttre.

2014. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
52%

Én is hasonlóan vagyok vele.Egyszer olvastam egy viccet abban is az volt,hogy lekel lőni a kutyát és akkor nagyon rosszul éreztem magam,mert még a gondolat is szomorú.



Üdvözlettel:kutya barát fiú

2014. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha az ember élete a tét, és védenie kell magát akkor nem tesz különbséget ember, és kutya között.
2014. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Firestorm ***** válasza:
100%

Attól függ.

Állatot nem tudnék bántani kínozni.De,ha az adott állat támadóan lép fel velem szemben ok nélkül (akkor sem kínoznám,de biztosan kapna),vagy esetleg a kutyámat támadná meg más állat akkor is megvédeném.Nem esne jól,de a kutyám élete és épsége illetve az enyém többet érne.

Illetve attól függ mi között kéne választanom pl. pedofil,gyerekeket-nőket megerőszakoló,gyilkos,állatkínzó és egyéb ilyen életet folytatott ember és egy állat között,ha választanom kéne biztosan nem az állatot ölném meg.

2014. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!