Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inkább megölök egy embert...

Inkább megölök egy embert minthogy bántsak egy kutyát. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Sosem birnák megkínózni/lelőni bármilyen véres dolgot végezni egy főbb állaton,ellentétben egy emberrel.(persze ha választanom kéne életem árán)Ma csak megütöttem a kutyámat mert harapdálta a zoknim amitől felvisított és bűntudatom van.Ti hogy vagytok ezzel?
2014. febr. 6. 17:10
1 2
 11/13 Firestorm ***** válasza:
Ja igen az lemaradt,hogy sok embernél többet ér egy állat.Lásd az előző hozzászólásomban szereplő embereket.
2014. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a dolgot nem gondoltad át rendesen, vagy csak nem rendelkezel még kellő élettapasztalattal. Egyszerűen butaság a kérdés, de ha ezzel csak arra célzol, hogy számodra többet jelentenek a kutyák, mint az emberek elég szomorú életed lehet. Imádom a kutyámat, bármit megtennék érte, de azért a párom fontosabb, és ha lesz gyerekünk, akkor ő is fontosabb lesz. Nem beszélve a barátokról, családról. (csak zárójelben jegyzem meg, ha bűntudatod van attól, hogy fegyelmezed a kutyádat, akkor nagyon gyorsan fog a fejedre nőni)
2014. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Annak evidensnek kéne lennie, hogy az ember nem öl kutyát. Természetes, hogy te se tennél ilyet sose. De az, hogy "inkább megölök egy embert".


Ezek szerint úgy gondolod, hogy becsülendőbb az, aki embert ölt, mint az, aki kutyát? Én itt nem a hajléktalan drogos bűnözőre gondolok, hanem egy kisgyerekre pld.

Attól függetlenül, hogy mindkét kezét letörném annak, aki egy kutyát bántalmaz, még azt állítom, hogy nagyobb bűn embert ölni.

2014. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!