Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak étvágyfokozó,...

Kutyáknak étvágyfokozó, étvágygerjesztő?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani pasztát vagy akármi mást, ami fokozza a kutya étvágyát? Yorkshire terrier kiskutyámnak vércukorszint problémája van. Sokszor leesik, mivel a pici szervezete nem tudja tárolni a cukrot. Ilyenkor görcsös rohama szokott lenni. Már egy ideje nem volt, amióta rendszeresen eszik rizst, krumplit, tésztát, olyan ételeket ami szénhidrátdús. De néha nem hajlandó enni, és ilyenkor rohamai vannak, ha leesik nagyon a cukra. Tudnátok ajánlani étvágyfokozót?
2014. febr. 7. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttam már kisállat patikában vagy orvosi rendelőben különböző tablettákat, azok lehet segítenek neki. Mindenesetre az én sportos ebemnek a legjobb étvágyhozó egy kiadós futás. Bár gondolom ha a tiednek betegsége van nem mindegy hogy mennyit mozoghat! Az orvos elmondja hogy milyen a legalkalmasabb egy pici testű kutyának.
2014. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt nem, de van valami tubusos paszta, amit ha a szájába erőltetsz belőle egy nagyon keveset és lenyeli, akkor az megfelel egy komplett étkezésnek. Az enyémnek akkor írta fel az orvos, amikor műtét után nem bírt enni, sajnos a nevét elfelejtettem, de kérdezd meg az állatorvosotokat, ő biztosan tudni fogja.
2014. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megkérdeznék egy állatorvost is.

Nekünk volt olyan problémánk, hogy nem evett a kutya. Én occsó és extrabüdi kutyakonzervet kevertem a kajájához, épp annyit, hogy egy kis szagot és ízt kapjon, és rögtön megjött az étvágya. Talán nektek is segít.

2014. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Alutasakos és konzerves kutyaeledelt egyáltalán nem eszik :/

Majd megkérdezem az állatorvost

2014. febr. 7. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
calo-pet, de menj el vele állatorvoshoz
2014. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy egy kiadós lemozgatás, egy-két óra rohangálás a haverokkal kitűnően meghozza az étvágyukat.
2014. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis várakozás a kajára, mondjuk három méterre a táltól, és engedélyre evés. Nem vicc, anyósom kutyáját csak én tudom megetetni száraztáppal, pedig csak annyit csinálok vele, hogy nem mászhat bele az arcomba kajacsinálás közben, aztán meg a tálba, hanem meg kell várnia, amíg odaengedem. Anyósnak meg ott hagyja a csirkenyakat meg a párizsit. Ő a legszembetűnőbb példa, de közel sem az egyetlen. Próbáld ki.
2014. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyáimnak is elromlik néha az étvágya. Nekem a doki kutya béres cseppet ajánlotta. Egy kiló /1 csepp. Sokáig elég és nem túl drága. Viszont ha cukros a kutyád akkor valami gyógyszert be kéne állítani neki, szerintem mindenképp beszélj az orvosotokkal.
2014. febr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

A Béres Minera kutyáknak bevált :)

2014. márc. 1. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!