Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Care-től szorulása van...

A Brit Care-től szorulása van a kutyámnak. Milyen tápot adjak neki ami nem gagyi és kb 1000 ft kilója?

Figyelt kérdés
Amióta Brit Care-el etetek nehezen végzi el a dolgát a kutyus. Mit ajánlotok?köszi

2014. febr. 8. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy attól van szorulása? Nem evett esetleg valami mást?


Én Joserával etetek egyébként, meg sima brittel.

2014. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tuti nem evett, már amióta erre váltottunk észrevettem. Vagy a könnyen emészhető vagy a lazacos fajtáját kellene adnom?
2014. febr. 8. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Nem ismerem a Brit care tápokat, de ha ilyen gond van vele/miatta, akkor próbálj ki valami mást, akár a brit care-en belül.

2014. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én etettem Brit care-el.Nálunk nem volt ilyen probléma.
2014. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
adj hozzá kefírt neki vagy lazacolajat:-)
2014. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém lazacos Pro Plan Sensitive-et eszik, nem tudom, számodra gagyinak minősül-e, de az enyémnek bevált.
2014. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hamarosan elfogy a zsák, valami mást veszek majd, csak nem tudom milyet. Van a Brit Care-nek is lazacosa. Igazán a kicsi kutyámnál gázos, mert ő csontot sem ehet a csípőtörése miatt.
2014. febr. 8. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi Brit prémiumot veszünk mindig. Kapnak a táp mellé ezt-azt. Hol rizst, hol zöldséget,hol egy kis husi maradékot...


Nekünk nagyon bevált. Sovány volt az egyik kutya, mert menhelyről került hozzánk. Az Istenért nem akart hízni, ettől azonban összeszedte magát!

Nincs sorolásuk sem, mindig figyelem, hogy kb. egyforma adagot és állagút is kakálnak minden nap.

Ja, és mellesleg jó árban van, szuper táp. :)

2014. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kefírt kapjon mellé,imádjáktés rendbeteszi a pocit.
2014. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!