Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mióta behozták a kötelező...

Mióta behozták a kötelező chipezést, nagyon sok a kóbor kutya. Az udvarokba is bejönnek, itt esznek, mintha otthon lennének, agresszívak is. Kinek kell szólni, hogy intézkedjen? Eddig senki nem tett semmit.

Figyelt kérdés

Senki nem foglalkozott eddig a dologgal,ha megharap valakit,max beoltják az illetőt és kész.Próbáltuk már rendőrségen,állatmenhelyeknél stb.

De miután az én udvaromon vannak,azért nem túl bizalom gerjesztő.

Pár ember már fél kimenni este,én már lassan nappal is.

Nem mennek el és mivel éhesek,agresszívak.



2014. febr. 8. 20:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ma megtörtént,amitől tartottam.Mintha előre éreztem volna...

Megharapta az egyik dög a kisfiam bokáját.Azonnal orvost hívtunk,nagyon gyorsan itt volt.Ő hívott egy vadászt már eleve,mert mondtam mi történt.

Lelőtték a drága kutyákat,így már biztonságos a környék.Tőlem elkért a vadász 5000 ft-ot(nem sokallom) a doki meg majd megfigyelés alatt tartja a kicsit.

Annyi volt,hogy amíg zártam az ajtót,hogy indulunk(nem merünk gyalog menni,így már a megállóig is kocsival mentünk ez miatt) Ez idő alatt egy pillanatra letettem a gyereket,nem tudom már magam előtt tartani 8 hónapos terhesen sokáig.

Ezalatt oda rohant a kutya.Ebben a pillanatban,ahogy meghallottam,hogy jön,felkaptam,de még elérte.Lefújtam a kutyát paprika spay-vel és gyorsan elmentünk az autóig.Onnan hívtam zokogva a dokit,hogy megharapta a gyereket és senki nem tesz semmit,pedig már aláírást is gyűjtöttünk stb...

Ott maradtunk az autóban,nem mertünk bemenni a házba.

A kicsi kapott oltást én meg nyugtatót,jöttek a nyomozók is,most mentek el.

Azt mondta a vadász,hogy lehet vennem kellene egy legálisan tartható légpuskát a saját érdekünkben.Nagyon igaza van,de felháborít,hogy ilyen felelőtlenek az emberek és kiteszik a kutyájukat,aztán meg sokkolnak pár családot napokig-hetekig.

Továbbítani fogja a rendőrség is a nyomozati anyagot a polgármesteri hivatal felé,de onnan nem sok jóra számítok.

Vennem kell egy légpuskát és máskor,ha ilyen történik,megpróbálom azzal.Ha elmennek a környékről már jól jártunk...

2014. febr. 10. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!