Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megismeri a kutya a kölykét?

Megismeri a kutya a kölykét?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben születtek kölykei a kutyámnak, 6 hét után el is vitték őket és megbeszéltünk egy találkozóz az egyik kölyke gazdijával. Szerintetek meg fogja ismerni a kutyám a kölykét? Nem fogja bántani? Egyébként szuka a kiskutya
2014. febr. 9. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

6 hetesen elvitték a kölyköt? Atyaég...

Én a kutyámat 3 hónaposan vittem el a szüleitől, egy évvel később visszamentünk, a szülők megismerték, az egy dolog...de a kutyám olyan mértékben volt boldog, hogy szó szerint bepisilt az izgatottságtól (szerencsére a kertben).

2014. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudják,hogy ő a "gyerekem".Örülnek,mert másik kutya.Ennyi.Persze csak akkor,ha normálisan meg vannak nevelve.


(6 hetesen tilos elválasztani a kölyköket,8 hetes kor van előírva)

2014. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 kölyökről van csak szó. Nem született neki több. És már kutyatápot ettek önállóan 5 hetesen, de nem erre voltam kiváncsi... Nálunk az állatorvos szerint 6 hetesen már el lehet őket választani. Az anyjuk már szopni se hagyta őket
2014. febr. 14. 15:51
 4/8 sippara ***** válasza:
Akkor az állatorvosotok egyrészt nincs tisztában a törvényekkel, másrészt idióta - pontosabban nem idióta, csak olyan témában osztogat tanácsokat, amikhez (mint azt a mellékelt ábra is mutatja) rohadtul nem ért.
2014. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
biztosan azért kapott diplomát mert hülye és nem ért az állatokhoz :) nem tudom, neked mi lehet a szakmád de ha jobban érted a dolgod mint az állatorvosok, akkor miért nem vagy az? biztos csúcs lennél a szakmában :)
2014. márc. 14. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
ok, mi vagyunk a hülyék, de 6 hetes korukban tényleg korai elválasztani a kölyköket az anyjuktól 7-8 hetes koruktól lehet/érdemes. Ennek elég nagy irodalma van, utánanézhetsz, nekem most nincs kedvem kiguglizni.
2014. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sippara ***** válasza:

"biztosan azért kapott diplomát mert hülye és nem ért az állatokhoz :)"


Azért kapott diplomát, mert kifizette az egyetemet. Bumm :)


De akkor biztos az ország összes tenyésztője, normális állatorvosa, kutyás szakértője, és törvényhozója az idióta, csak a ti állatorvostok helikopter.


Egyébként itt a jogszabály: "(8) A 41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet 14. §-a a következõ (15) és (16) bekezdéssel egészül ki:

„(15) Az eb, macska és görény kölyköket nyolchetes korukig anyjukkal kell tartani."

2014. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a royal canin is azért támogatja őt mer biztos lefizette... nah mindegy... nemfogok veled itt vitatkozni... inkább a dokinak hiszek mint neked... és am kössz a kérdésemre a választ :D
2014. márc. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!