Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akar bejönni a...

Egymaganyoscsaj kérdése:

A kutyám nem akar bejönni a házba, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
márpedig odakint nagyon hideg van...a kutyaháza még nem érkezett meg,mert nem rég költöztünk ide.Vittünk ki neki pokrócokat,de semmi értelme..Próbáltuk becsalogatni de egyszerűen nem akar bejönni...mit tehetnék?
2014. febr. 9. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban,behúztam a kb 25kg-os kutyámat,(mert,nem tudtam megkötni,és nem akartam hogy elcsavarogjon,felnött,pedig nem volt itthon)Eleinte,ki akart menni,majd hamar eluralkodott rajta a kíváncsiság,a más környezet iránt:)
2014. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen kutya? én a kutyára bízom,ő kistestű,rövidszőrű. ha fázna bejönne,nálunk ezen a télen pl be se jött. Bízd rá:-)
2014. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 macskamanci válasza:
Sztem űzd ki a démonokat és egyéb rossz szellemeket a lakásból, a kutyák megérzik a gonoszt.
2014. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk +8 fok van, ez azért nem olyan hideg, persze attól is függ, hogy milyen kutya.

Az enyém is szokott ilyet, hogy x időben hívom, de nem jön. Olyankor hagyom, hagy legyen kint, aztán majd később behívom. Ha végképp nem akar jönni és azt akarom, hogy bent legyen, akkor egyszerűen beparancsolom.

2014. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem reg koltoztunk ide kb 3 hete azota kint van,volt mar dermesztő hideg is es nem akar bejonni...amint behuzom ugat es kaparja az ajtot amig ki nem engedem,es amikor setarol jovunk vissza a kerti kapun se akar bejönni.Közép termetű rövidszőrű keverék...
2014. febr. 9. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már nem fog megfagyni,ha fázna ,kaparná az ajtót.Addig a pokróc is jó neki.Ami nekünk hideg,egy kutyának még nem az,ha nem szobakutya volt.
2014. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!