Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon vad a kiskutyám!?

Nagyon vad a kiskutyám!?

Figyelt kérdés

Véresre harapdálja a kezem, a karom.. ha megakarom simogatni azt játéknak veszi és harap teljes erejébol.. Kistestu kutya, 10 hetes de nagyon fáj a harapása. Hogyan szoktassam le róla? Ha ráverek a seggére vagy az orrára egy kicsit még jobban csinálja.. :/

Hallottam olyan módszerrol, hogy ha megharap akkor vizipisztollyal locsoljam le, ez beválhat? 19L


2014. febr. 10. 12:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
És ha semmi nem használ, akkor se keseredj el, mert majd kinövi a kutyus! :) Olyan, mintha én írtam volna ezt a kérdést 2 évvel ezelőtt. Hiába "nyüszítettem" ha megharapott, otthagytam, elkaptam az állát, Ceasar Milannal a párnám alatt aludtam, semmi nem használt. Aztán kinőtte magától, azóta eszébe sem jut harapdálni. Kitartás!
2014. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont most írtam egy másik kérdéshez le a módszert, az összes kutyámmal ezt csináltam.

Ha harap, akkor felvisítok, kiadok egy ilyen magas hangot: "ÍÍÍ". Erre szinte az összes kutya felkapja a fejét, hogy jaj, ez meg mi a fene volt?


Az alomban a kicsi kutyák is ezt csinálják, mikor játszanak. Akkor szokták megtanulni, hogy mekkora szabad vagy nem szabad harapni.


Részemről ez több kutyánál is bevált. A vízipisztoly hülyeség, nem kéne, hogy féljen a víztől később...

2014. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat!

Sosem utottmeg erosen, ne értsetek félre. Remélem kinovi a harapdálást, ezen kivul nagyon édes kutya az egész család szereti. :)

2014. febr. 10. 14:41
 14/17 A kérdező kommentje:
*utottem
2014. febr. 10. 14:42
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként 10 hetesen még max eü sétákra vidd el, és más kutya közelébe ne vidd, mert elkaphat bármit. Majd ha megvan a második kombi (ez elvileg valamikor most aktuális) utána 1-2 héttel lehet menni haverkodni, addig ne kockáztass.
2014. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már megkapta múlt hétvégén az utolsó oltását! :)
2014. febr. 10. 19:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy az ÍÍ visításra hogy reagált. :D Érdekel tényleg. :)
2014. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!