Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak fáj a grabanc húzás?

A kutyáknak fáj a grabanc húzás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az csak tőled függ, hogy milyen erősen húzod.. Akár fájhat is.
2009. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak megfogod, akkor nem, ha húzod, akkor persze.
2009. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,hogy ha túl nagyot harap,vagy szétrág valamit,akkor meg kell húzni a grabancát :\
2009. dec. 8. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h az anyja is ott "rángatja" meg ha rosszat tesz, és ezért kell ott. De csak kiskorában, utána nem nagyon fogja érdekelni.. pl az én kutyám ilyen :D
2009. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha harap, azon nem a grabanchúzás segít, hanem ha falkavezérré válsz. A grabanchúzogatás úgy általában semmin nem segít. Ha szétrágott valamit, akkor meg utólag hülyeség büntetni.

A nagyobb testű kutyák meg meg sem érzik.

2009. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Minden mondatodba bele tudnék kötni de nem teszem. Cserébe a kérdésre válaszolj legközelebb. Köszike!
2009. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem !!!
2009. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9:30 mivel a kérdező még fűzött hozzá kommentet, ezért arra válaszoltam. Beleköthetsz, ha akarsz, nekem ez a véleményem. Általában jellemző, hogy a laikus kutyások büntetés oldalról közelítenek, miközben az az utolsó, amit be kéne vetni, másrészt büntetni viszont nem tudnak, és ebből lesz a grabanchúzogatós bénázás.. bocs, nem tudok jobb szót...ami senkinek nem jó.

Szigorúan a kérdésre válaszolva: lehet, hogy fáj, lehet hogy nem.

2009. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy mersz laikus kutyásnak nevezni de elég messze állsz az igazságtól. És érdekes módon én is sokszor alkalmaztam ezt a módszert. Herótom van már az olyanoktól akik nem bírják megérteni hogy NEM csak az ő módszerük a célhoz vezető. Mindenki találja meg azt, ami számára és a kutyája számára a leghatásosabb. Mert valamilyen büntetési forma KELL, a nélkül nem lehet nevelni. Ez vitathatatlan. Ki mit tart hülyeségnek vagy jónak. Én Fennel könyvét szaggatnám szét, égetném el, tiltanám be. Embere válogatja.
2009. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!