Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés

Első kutya lenne, tapasztalatom sincs. Panelban lakom, de lemozgatásra sok időt szánnék. Olyan kutya lenne megfelelő, aki szeret tanulni, nem lusta, de nem is hiperaktív. (Azt nem bírnám idővel és ő se a lakásban.)


Menhelyen is gondolkodtam, de nem nehezebb egy teljesen kezdőnek egy ilyen kutya nevelése?


A zsebkutyákat annyira nem szeretem, ha rajtuk kívül tudtok fajtát ajánlani, azt megköszönöm!


2014. febr. 12. 16:17
 1/8 Firestorm ***** válasza:

Első sorban a menhelyi kutya,nem nehezebb abszolút,hiszen elmondod milyen kutyát szeretnél és ajánlani fognak olyat.


Fajtatisztából: Labrador,Golden retriever

2014. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

"Menhelyen is gondolkodtam, de nem nehezebb egy teljesen kezdőnek egy ilyen kutya nevelése? "


Sőt, még könnyebb is. A legtöbb nagyon megadó és hálás a gondoskodásért. Konkrétan az életét mented meg annak a kutyának, akit egy menhelyről kihozol, ráadásul -ahogy az első válaszoló is írta- elmondod mit szeretnél és a gondozók ajánlani fogják a hozzádillőket.

2014. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem elsőnek a menhely ugrott be.

De ha nem menhelyi kutyust akarsz akkor golden retriever, labrador és még talán német juhászkutya.

2014. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha menhelyről nem szeretnél, akkor esetleg golden, labradort tudnám ajánlani. (jobban a labit :D )
2014. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a Golden Retrievert és a Labrador Retrievert inkább kertesházba ajánlanám. A menhelyi kutya tényleg jó ötletnek tűnik de ha Te mindenképpen ragaszkodsz egy fajtiszta kutyához akkor Én az Uszkárt javaslom mert nagyon okos, könnyen tanul és lakásban is jól érzi magát.
2014. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
cavailer king charles spániel, a spánielek általában, uszkár jó lenne neked.
2014. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes lenne neked egy menhelyi kutya. De ha nem azt szeretnél akkor mindenképpen németjuhász való neked. Alkalmas első kutyának. Olvass utána.
2014. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Németjuhász egyáltalán nem való lakásba.
2014. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!