Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya felduhudott...

Ha egy kutya felduhudott pszihikai okok miatt es leharapta sajat farkat, akkor a kiszamithatatlansag miatt embere is tamadhat?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 16:51
1 2
 11/16 sippara ***** válasza:
76%
Miért nem hallottam még erről a problémáról normálisan mozgatott, fárasztott kutyák gazdáitól? Ja, mert nem halál frusztrált 24 órában a kutya, és amikor nincs akció, inkább pihen... Érdekes módon az esetek túlnyomó többségében (szerintem olyan 10-ból 98-szor legalább) megfelelő életmóddal a farokkergetés is "eltűnik", hiszen a kutya energiái le vannak vezetve, vagy aktívan csinál valamit, vagy pihen, hogy megfelelően össze tudja szedni magát a következő akcióig.
2014. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%
akkor még nem láttál elég kutyát.
2014. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Platypus ***** válasza:
84%
Én még azt is el tudom képzelni, hogy szegény kutya egyetlen problémája valami csúnya bőrbetegség, ami miatt a farka kezdett el elviselhetetlenül viszketni. Valahogy számomra elképzelhetőbb, hogy kínjában szépen lassan lerágta magának, minthogy rájött a vörös köd és sutty lekapta.
2014. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Állatorvosnak mutasd meg, szerintem is valami betegség okozhatott akár elviselhetetlen viszketést, fájdalmat stb.
2014. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Akiteki ***** válasza:
58%
Magyar agaram eltörte a farka végét. Csak az utolsó percnél. Kicsit görbén állt, ennyi volt. De később derült ki, hogy biztosan fájhatott neki, mert lerágta. Kb. 15 perc alatt. Mire odanéztem az ágyra, már csak a csont volt. Egyébként semmi baja nem volt, remekül el van, nem kellett lealtatni és nem támad senkire.
2014. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo! leharapta vagy leragta? ha nincs megkotve esfoglalkozol vele akkor nem idegrendszeri es termeszetesen nem fog sekire sem ratamadni semmi koze egyiknek a masikhoz!! csak anyi h mindkettot az allkapcsaval csinalja de nem fog bantani snkit. en allergiara ippelek. csirkehus ill. szarnyasallergia. az en kutyam 1 nap alatt leragta es megette a farkat. pont. maj. 1-je volt, emlekszem:S amputalni kellett neki. annyira viszketett h csonkig rata kinjaban. hipoallergen allergias kutyaknak valo tap kell neki vagy fozzel rizst, diszno, marhahust, zoldsegeket. soha semmit ne kapjon ami nem ezeket tartalmazza egy koromnyi darabkat sem. 1 honap mig kiurul a szervezetebol az ellergen anyag. kitartas!!
2014. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!