Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem szanalmasak...

Szerintetek nem szanalmasak ezek a kutya es macska keregetok a neten? -. -

Figyelt kérdés
Engem nagyon folb*asz, amikor nezem a hirdeteseket, hogy pl csivavat akarok venni es minden 2. v 3. hirdetes ingyen keregetes.... Nem is ertem ezeket, mert par ilyennek irtam kivancsisagbol mar, hogy nekem van egy olyan fajtam es jelkepes osszegert, 10 ezerert odaadnam. Erre mondta hogy jaj annyi penze sincsen, de nagyon kell a kutya, stb...-.- hat mondom, akkor fordulj fel! En az ilyeneknek egy szerencsetlen kevereket sem adnek!!!! Ha nincs egy fajtiszta kutyara 10 ezre sem, mibol akarja eltartani, de oszinten? Plane a kenyes, igenyes fajtakat??? Megertem, hogy nincs mindenkinek 150 ezre, aki pl yorkit akar, nade vannak ilyen 20-40 ezer koztiek is, akar tks szuloktol, ennyire ostobanak hiszik az embereket, hogy majd eg dijnyertes parositasbol valo kolykot "joszandekbol" az ilyeneknek odaadnak???? En egyszer talaltam egy kis uszkart valahol, 2 honapig nem jelentkezett erte senki, adtam fel hirdetest, megnezettem van e benne chip, na mondom ki a netre. Foltettem eloszor 5000ert hogy onkoltsegire elvihetik.. es meg abbol is alkudni akartak!!!!! Komolyan itt tart a vilag? Csakazert is kitettem 10ert, hogy akinek kell es van penze, az vigye el! Az osszes keregeto smucig irogatott hogy jaj ennyi a gyerekem meg ennYire nem tehetjuk meg hogy vegyunk, nem adnad e oda ingyen..? Mondom sok a gyereked es nincs penzed? Foglalkozz akkor veluk es gyujts nekik a tovabbtanittatasukra! Tenyleg kiboritanak az ilyenek, raadasul arra nemis gondolnak, hogy a kutyanak barmi baja lehet, tehat az esetleges kezelesekre stb is kell a penz! Gondolom akkor meg penzt koldulna... Nemutolso sorban gyakran kutyagyarosok keregetnek ilyen modon hogy nem tehetem meg de kell stb... Hanyingerem van az ilyen emberektol, de komolyan! Nem hogy keresnenek a neten, hanem kiraknak egy hirdetest, hogy kell nekik ingyen es varjak hogy az olukbe hulljon a sultgalamb... EN SOHA NEM ADNEK EZEKNEK KUTYAT, KEVEREKET SE! Velemenyek?

2014. febr. 12. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
igazad van, meg az ilyenek mindig sajnáltatják magukat, osztán még a bőrük alatt is pénz van.
2014. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

*Fajtatiszta, csak a pontosság kedvéért.

Amúgy tökéletesen egyetértek veled. Bezzeg érintőképernyős telefonra telik mindenkinek. Sajnos rossz magyar szokás ez, ebből is látszik hogy az állattartási kultúránk a béka segge alatt van.

2014. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos rendszeres. Szeretne kutyát, de csak ingyen. Mert nem teheti meg....

Befogadtam egy jó pár kis szerencsétlent, van közöttük fajta tiszta is, van keverék is, szép is meg csúnyácska is. Gondoltam, kapnak oltást, chipet, megfürdetem, rendbe szedem a bundájukat stb... 10 ezerbe került darabonként. És ennyit sem hajlandó rájuk áldozni, mert ez is sok, meg vigyem is el neki, meg adjak mellé tápot is. És hab a tortán, hogy a tk is fontos lenne.

Szóval nekem is tele van tőlük a hamucipőcském.

De van sikerélményem is, amikor tényleg nagyon jó gazdit találtam nekik, és nem vacakolt a 10 ezer Ft-os költségen, és kapom sorban a képeket róluk és látom, hogy dédelgetik őket és mindenük megvan.

2014. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Manapság az embereknek a legtöbb dolog ingyen, vagy nagyon olcsón kell. Ezért él meg a kínai piac, a kínai bolt, a varez számtechben pl.
2014. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!