Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyi vizet kell meginnia...

Kb mennyi vizet kell meginnia egy nap egy kb 2 eves 3,5kg-os kutyusnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 20:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az orvos nagyon is jo. Jobb mint a tobbi a kornyeken. Csak az van h a yorkik nagyon erzekenyek a sora. Es nemelyik kutyakajaban tobb van. Amitol a kutya tobbet iszik, igy tobbet pisil. Azert egy orvos velemenyet nem fogom fel valrol venni. Es biztos volnanak mas tunetek is. De mindenkepp megnezetem megint!
2014. febr. 12. 20:49
 12/20 anonim ***** válasza:
Minden kutyára ugyanúgy hat a só. Sőt, minden állatra. És ha a vízivás növekedése nem esik egybe egy tápcserével, akkor valószínűleg semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.
2014. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Allatorvos vagy?
2014. febr. 12. 21:14
 14/20 sippara ***** válasza:

"Csak az van h a yorkik nagyon erzekenyek a sora."


Ez kb annyira állja meg a helyét, mintha azt mondanád, hogy a barna hajú emberek jobban bírják a csípőset.


"Es nemelyik kutyakajaban tobb van."


Igen, "több", mint kilónként 0,5 gr helyett kilónként 0,8 gr, akkora különbség meg semmiképpen nincs, ami ekkora problémákat okozna egy kutyánál.


"Azert egy orvos velemenyet nem fogom fel valrol venni."


Azért mielőtt rábólintasz egy doki véleményére, illik utánanézni, hogy nem oltári baromság-e, mint esetünkben. Vércukrot érdemes nézetni, mert lehet kezdődő cukorbetegség - de egy jobb doki első blikkre nézetett volna, mert a sok vízivás-sok pisilés bizony erre utal.

2014. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jaaaj! Hogy nekem muszaj itt mindig kifognom olyan embereket, akik okosabbak az orvosoknal! En csak azert irtam ezt a kerdest, hatha valakinek volt hasonlo tapasztalata. Olyan valaszokra nincs szuksegem, amelyek iroja okosabbnak hiszi magat egy orvosnal. Csak kivancsi voltam, volt e mar valakinek hasonlo problemaja. Es ha volt, hogyan oldottak meg...
2014. febr. 12. 21:21
 16/20 A kérdező kommentje:
Asszem ez volt az utolso h ide irtam. Ilyen okoskodo, rosszindulatu ostoba nepseget en meg nem lattam!
2014. febr. 12. 21:23
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem minden állatorvos jó a szakmájában, nem mindegyikük elég alapos, de van aki merő jóindulatból nem kér vizsgálatokat, mert megszokta, hogy csórók az emberek. De ez bármilyen más szakemberről is elmondható, a tanárok között az iskolában is vannak gyökerek, a humánorvoslásban is, sőt, a villanyszerelőknek is a körmére kell nézni sokszor. Ha a kutya egészségéről van szó, akkor inkább több vizsgálat legyen, mint kevesebb, mert a többtől még soha nem lett baja a kutyának, a kevesebbe meg néha belehalnak.
2014. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A yorkik nagyon érzékenyek a sóra? Már bocs, de ez egy nagy marhaság. A yorkshire ugyanolyan, mint bármely más fajta, semmivel sincs több vízre szüksége.

Én írtam, hogy 7 év alatt sosem néztem mennyit iszik a kutyám, nekem is yorkim van. Hidd el, nem a táp sómennyisége miatt iszik sokat.

2014. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Akiteki ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy segíteni akartunk. Máskor nem fordul elő.

Ha oltárt akarsz emelni az állatorvosodnak, akkor miért is írogatsz ide?

Az, hogy a legjobb a környéken, csak annyit jelent, hogy a többi rosszabb... talán.

Igen sok orvost végigjártam, mire találtam olyat, akiben tényleg bízom. Az első dokink, nagy nevű klinika, 10 alkalmazottal, csak a torokgyulladást nem ismerte fel 4 hónapon keresztül a kutyámon.

Még a mostani hiperszuper dokink is tévedett tavaly, ezért vittem másikhoz.

De ha nem fogadod el a tanácsokat, akkor ne érdeklődj itt, csináld amit az orvos mond. Ennyire egyszerű.

2014. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Akiteki ***** válasza:
Az előző lakhelyünkön volt egy remek orvosunk, ő mondta, hogy csináljunk munkamegosztást: Én diagnosztizálok, ő meg gyógyít. Mert mindig úgy mentem le a rendelőbe, hogy közöltem, hogy mi a gond. A gazdi együtt él a kutyával, sokszor jobban tudja, mi a betegség, mint amit egy rövid vizsgálattal meg lehet állapítani. Ennyit erről.
2014. febr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!