Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről hozott kutyusnak...

Menhelyről hozott kutyusnak milyen tápot és shampont nézzek?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam,hogy nem jó rögtön a legjobb minőségűt megvenni mert megy utána a hasa.

Milyet ajánlotok?

És shampont?


2014. febr. 1. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kajából a Brit Care lenne jó az elején, sampont meg kérj a dokitól első alkalommal mikor megnézi, az a legjobb! Ő kikeveri, olcsó, sokáig elég. Ha meg boltból veszed akkor mindegy, csak ne Panzit! Nagyon csúnyán megszívtam vele aztán ahogy hallottam többen is, Panzi termékeket amúgy is érdemes kerülni!
2014. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] ehhez mit szóltok?
2014. febr. 1. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a menhelyen mivel etetik, soha nem lehet tudni...pl az Illatoson Eukanuba táppal etetnek, ami abszolút prémium, valahol máshol meg panzi fit active-val, ami egész jó a sima panzihoz képest...attól függ, ki a szponzoruk, ha van. Olyan táppal etesd, amit tartósan azért meg tudsz fizetni, és jó neki...például ha nem akarsz még prémiumot, de sz...art se, akkor ajánlom az Aldiban kapható Romeo Excellence-t, ez a középkategóriában jó, mert nem műkaja mint a pedigree és a chappi vagy társai, jó a husi aránya (20%, szemben az átlag 4%-al)...úgyhogy én azt ajánlanám...esetleg a Decathlonban kapható Outdog100-as tápot, az is nagyon erős középkategória, az már inkább a közép felett van, inkább nagyobb testűeknek jó ha jól emlékszem a fehérje miatt.


sampon: a lényeg, hogy ne bolhairtós legyen, azokkal sok baj an márkától függetlenül...nekem sima Bobi samponom van, a mentett kutyust azzal fürdettem, semmi extra...de nálunk az állatorvos azt mondta, hogy pl a dm-ben vagy rossmannban kapható hipoallergén sajátmárkás, szinezékmentes, vagy gyógynövényes babasamponok is tökéletesek, illetve sokan használják a johnson babasampont, vagy még a WU2-t is.

2014. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!